Eskişehir - Ödemiş Otobüs Bileti

Eskişehir Hakkında

Eskişehir Otobüs Biletini Hemen Alabilirsiniz!

Eskişehir’in en güzel yönlerinden olan, Eskişehir otobüs bileti satan firmalarıEskişehir otobüs bilet fiyatlarıEskişehir otobüs sefer saatlerini karşılaştırmalı olarak www.biletim.com.tr’den öğrenebilir ve online otobüs biletinizi biletim güvencesiyle hemen satın alabilirsiniz. 


Eskişehir, İç Anadolu Bölgesi’nde bulunan ve Türkiye’nin  en kalabalık yirmi beşinci şehri olan bir yerdir. Bünyesinde bulunan Osmangazi ve Anadolu Üniversiteleri ile aynı zamanda bir öğrenci kenti olan Eskişehir’in ortasından Porsuk Çayı geçmektedir. Yalnızca Eskişehir’de bulunan ve bu sebeple Eskişehir taşı olarak da bilinen işlenebilir lületaşı; Met helvası, Nuga helvası, Kalabak suyu, balaban kebabı gibi Eskişehir’e özgü yemekleri burayı özel kılan değerlerden yalnızca küçük bir kısmıdır. Eskişehir, kültür ve sanata verdiği önemle de bilinmekte olan bir şehirdir. İki adet senfoni orkestrası bulunan kentte, her yıl Uluslararası Eskişehir Festivali düzenlenmektedir. 


Eskişehir’e Nasıl Gidilir?

Türkiye’nin merkezi ve düzlük bir yerinde bulunan Eskişehir’e gitmek hem otobüsle hem de trenle oldukça rahattır. Daha hızlı ve konforlu gitmek isteyenlerin tercihi olabilecek otobüs için düzenli olarak bulunan seferlerden Eskişehir otobüs bileti satın almak bu konforu yakalamak için yeterli olacaktır. 


Eskişehir’de Gezilecek Yerler

Eskişehir’e geldiğinizde Odunpazarı semtine uğramanız ve buradaki tarihi ve turistik yerleri gezmeniz tavsiye edilir. Ayrıca şehrin parklarından Sazova Parkı, Şelale Park ve Kentpark da gezip görebileceğiniz yerlerdendir. 

Ödemiş Hakkında
Ödemiş Otobüs Biletini Hemen Alabilirsiniz!

İzmir’in en güzel ilçelerinden biri olan, Ödemiş otobüs bileti satan firmaları, Ödemiş otobüs bilet fiyatları, Ödemiş otobüs sefer saatlerini karşılaştırmalı olarak www.biletim.com.tr’den öğrenebilir ve online otobüs biletinizi biletim güvencesiyle hemen satın alabilirsiniz. 

İzmir, Ödemiş

Ödemiş, Bergama´dan sonra en geniş yüzölçümüne sahiptir ve İzmir’e 110 km uzaklıkta yer alan bir ilçedir. Ödemiş ilçesi Gölcük, Birgi gibi önemli ve turistlerin ilgisini çeken köylere sahiptir. Ödemiş kışın ise İzmir’e çok yakın özellikle kayak meraklıları için muhteşem bir kayak merkezidir. Ödemiş ovası en verimli ovalarından biri olup, ovada özellikle kumpir yapımında kullanılan iri patatesler ve lezzetli karpuz yetiştirilmektedir. 

Ödemiş Gezilecek Yerler   

Her yıl 3-13 Eylül tarihlerinde düzenlenen “Milli Fuar” etkinliğini ve diğer tüm güzelliklerini keşfetmek için Ödemiş otobüs bileti alıp hemen seyahat rotanızı çıkarmalısınız. Ödemiş’te Tongül pidesi ve kumpir yemeden de ayrılmamalısınız.

-          Birgi Köyü

-          Ödemiş Pazarı

-          Bedia Akartürk Müzesi

-          Bozdağ Kayak Merkezi

-          Gölcük Yaylası

-          Ödemiş Müzesi

Yolculuğa biletim’le başla, en uygun fiyatı kaçırma.

FacebookİnstagramTwitterGoogle plus