Eyüp Otobüs Bileti

Eyüp Seferi Yapan Firmalar
Eyüp Hakkında

Eyüp   Otobüs Biletini Hemen Alabilirsiniz!


istanbul’un en güzel yönlerinden olan, Eyüp otobüs bileti satan firmalarıEyüp otobüs bilet fiyatlarıEyüp otobüs sefer saatlerini karşılaştırmalı olarak www.biletim.com.tr’den öğrenebilir ve online otobüs biletinizi biletim güvencesiyle hemen satın alabilirsiniz. Eyüp İstanbul

 

İstanbul’un Eyüp ilçesi Avrupa yakasında yer alır. İlçenin 7 köyü ve 21 mahallesi vardır, 2013 yılı nüfus sayımına göre ilçede yaşayan kişi sayısı 361000 civarıdır. İlçeye ismi Ebu Eyyyub el-Ensari’den gelmektedir. İlçede Eyüp Sultan Camii başta olmak üzere pek çok tarihi cami , çeşme, türbe gibi Osmanlı yadigârı eser vardır. Satın aldığınız Eyüp otobüs bileti ile Karyağdı Ali Baba Tekkesi, Eyüp Sultan Camii gibi manevi mekânları gezerken muhteşem İstanbul manzarası ile çok güzel bir gezi yapmış olacaksınız. Gezdiğiniz yerlerin manevi atmosferi ve İstanbul manzarası birleşince adeta Osmanlı’dan kalma bir gün yaşama hissini tadacaksınız. Bu güzellikleri tadabilmek için Eyüp ilçesini ziyaret etmekte geç kalmayın. Eyüp’e nasıl gidilir?

 

İstanbul’un en güzel yerlerinden biri olan Eyüp’e otobüs, metrobüs, deniz yolu gibi pek çok alternatifle ulaşım sağlayabilirsiniz.

 

En Çok Tercih Edilen Eyüp Rotaları

Yolculuğa biletim’le başla, en uygun fiyatı kaçırma.

FacebookİnstagramTwitterGoogle plus