Fındıkkale Turizm Hakkında

Fındıkkale Turizm Otobüs Biletlerine en uygun fiyatlarla www.biletim.com.tr üzerinden alabilir ve Türkiye’nin onlarca il ve ilçesine güvenle ulaşabilirsiniz.


Şehirlerarası yolculuklar kimi insanlar için oldukça sıkıcı ve yorucudur. Ancak lüks otobüslerle sağlanan yolculuklar sayesinde uzun karayolu seyahatleri daha ferah bir hale getirilmiş durumda. Üstün kalite hizmetiyle karayolu yolculuklarını keyifli bir hale dönüştüren nadir otobüs firmalarından biri. Türkiye’nin pek çok noktasından dilediğiniz yere Fındıkkale Turizm’in üstün kalite ve hizmet anlayışıyla ulaşabilirsiniz. Yapacağınız tüm şehirlerarası yolculuklarınızı Fındıkkale Turizm otobüs bileti alarak gerçekleştirebilirsiniz.


Fındıkkale Turizm ile Afyon, Amasya, Ankara, Antalya, Burdur, Bursa, Çorum, Eskişehir, Giresun, İstanbul, İzmir, Kırıkkale, Kocaeli, Manisa, Ordu, Sakarya, Samsun ve Uşak gibi iller arasındaki seferlere göz atabilir ve www.biletim.com.tr  üzerinden biletinizi satın alabilirsiniz. Giresun Ankara, Ordu Ankara, Çarşamba Ankara, Çorlu Fatsa, Afyon Ankara güzergahları, Fındıkkale Turizm’in en çok sefer düzenlediği rotalardır.


Firma ile yol boyunca sevdiğiniz müzikleri dinleyebilir, film keyfi yapabilir, geniş ve rahat koltuklarda oturma pozisyonunuzu dilediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Şirket, hem güler yüzlü personeli, hem yolcu güvenliğini her şeyin üstünde tutan tecrübeli şoförleri, hem de kaliteli hizmetiyle uzun yolculukları eğlenceli bir hale dönüştürmeyi başarıyor. 

Yolculuğa biletim’le başla, en uygun fiyatı kaçırma.

FacebookİnstagramTwitterGoogle plus