Gaziemir Otobüs Bileti

Gaziemir Seferi Yapan Firmalar
Gaziemir Hakkında

Gaziemir Otobüs Biletini Hemen Alabilirsiniz!

İzmir in en güzel yönlerinden olan, Gaziemir otobüs bileti satan firmaları, Gaziemir otobüs bilet fiyatları, Gaziemir otobüs sefer saatlerini karşılaştırmalı olarak www.biletim.com.tr’den öğrenebilir ve online otobüs biletinizi biletim güvencesiyle hemen satın alabilirsiniz. 


İzmir, Gaziemir

1992 yılından beri ilçe olan Gaziemir, İzmir’in en önemli ve gelişmiş ilçelerinden bir tanesidir. İzmir’in en çok göç olan bölgesi olan Gaziemir, batıda Karabağlar, güneyde Menderes ve doğuda Buca ilçeleri ile komşudur. İzmir il merkezine 14 km. uzaklıkta konumlanmıştır. Oldukça yeşil bir alanda olan ilçedeki toprakların yarısından fazlasını ormanlar oluşturmaktadır. İzmir’in ticaret ve sanayi faaliyetlerinin en yoğun yaşandığı ilçe Gaziemir ilçesidir. İlçe Adnan Menderes Havalimanı’nın yanı sıra İzmir Fuar Kompleski, Uzay Kampı Türkiye ve Ege Serbest Bölgesi’ni sınırlarında bulundurmaktadır. Rumeli göçmenlerinin yoğunlukta yaşadığı bir nüfusa sahiptir. İlçe halkı geçimini genellikle ticaret ve sanayi ile uğraşarak sağlamaktadır. Özellikle tekstil ve mobilya alanında büyük fabrikalar bulunmaktadır.


Gaziemir’de Gezilecek Yerler

Yüzölçümü olarak küçük olmasına rağmen, ticaret ve sanayi merkezi konumunda olması ve il merkezine yakın sayılabilecek bir yerde olması Gaziemir’in önemini artırmaktadır. Gaziemir otobüs bileti alarak ilçede gezebileceğiniz yerler şunlardır;

·         Gaziemir Eski Tren İstasyonu

·         Gaziemir Yer Altı Şehri

·         Seydibaba Türbesi ve Seydiköy

·         Klaros Antik Kenti

·         Forbes Sevgi Yolu

·         Kolophon Antik Kenti

·         Hasanağa Bahçesi

 

En Çok Tercih Edilen Gaziemir Rotaları

Yolculuğa biletim’le başla, en uygun fiyatı kaçırma.

FacebookİnstagramTwitterGoogle plus