GEDİZ-SİMAV Otobüs Bileti

GEDİZ-SİMAV Seferi Yapan Firmalar
GEDİZ-SİMAV Hakkında

GEDİZ-SİMAV Otobüs Biletini Hemen Alabilirsiniz!

GEDİZ-SİMAV otobüs bileti satan firmaları, GEDİZ-SİMAV otobüs bilet fiyatları, GEDİZ-SİMAV otobüs sefer saatlerini karşılaştırmalı olarak www.biletim.com.tr den öğrenebilir ve online otobüs biletinizi biletim güvencesiyle hemen satın alabilirsiniz.

 

GEDİZ-SİMAV, Kütahya

Antik çağlara kadar uzanan zengin tarihi ve kültürel birikimi ile mutlaka görülmesi gereken bir şehir olan Kütahya, Türkiye´nin Ege Bölgesi´nin İç Batı Anadolu bölümünde bulunan; doğal güzellikleri, termal turizmi, çini ve porselenleri ile ünlü bir kenttir. 

Çini ve porselenleri, termal kaplıcaları, tarihi mekanları ve doğal güzellikleri ile ünlü bir şehir olan Kütahya gezilecek yerler bakımından oldukça zengindir. Kütahya´da görülmesi gereken yerlerden bazıları şunlardır; Domaniç Ebe Çamlığı Kent Ormanı, Aizanoi Antik Kenti, Frig Vadisi, Kütahya Kalesi, Dönenler Mevlevihanesi, Dumlupınar Kurtuluş Savaşı Müzesi, Dumlupınar Şehitliği, Kütahya Çinili Camii, Kütahya Çini Müzesi, Kütahya Arkeoloji Müzesi ve Kossuth Evi Müzesi (Macar Evi).

Kütahya´da İç Anadolu´nun karasal iklimi ve Ege´nin ılıman iklimi birlikte görülür. Şehrin doğu bölümünde yazlar sıcak ve kurak, kışlar soğuk ve yağışlıdır; batı bölümünde ise daha ılıman bir deniz iklimi hüküm sürer. Şehirde hava sıcaklıkları nisan ayı ile beraber artış göstermektedir. Şehri doğa turizmi için ziyaret edecek olanların seyahatini bahar ya da yaz aylarına denk getirmeleri tavsiye edilir. 

En Çok Tercih Edilen GEDİZ-SİMAV Rotaları

Yolculuğa biletim’le başla, en uygun fiyatı kaçırma.

FacebookİnstagramTwitterGoogle plus