Genç Otobüs Bileti

Genç Seferi Yapan Firmalar
Genç Hakkında

Genç  Otobüs Biletini Hemen Alabilirsiniz!

Bingöl’ün  en güzel yönlerinden olan, Genç  otobüs bileti satan firmaları, Genç otobüs bilet fiyatları, Genç otobüs sefer saatlerini karşılaştırmalı olarak www.biletim.com.tr’ den öğrenebilir ve online otobüs biletinizi biletim güvencesiyle hemen satın alabilirsiniz. 


Genç, Bingöl

Genç, Bingöl’ün en önemli ilçelerinden birisidir. İlçeye merkezden otobüs firmaları ile ya da online olarak site üzerinden Genç otobüs bileti alabilirsiniz.  İlçe şehir merkezine 20km. olan uzaklığı ile en yakın ilçelerden birisidir. Bu yüzden şehir merkezinden olan ulaşım olanaklarının hemen hepsi Genç ilçesinden de vardır. En önemli ulaşım kaynakları ise tarım ve hayvancılıktır. İlçe aynı zamanda Diyarbakır ve Elazığ illerine de yakın bir konumdadır. İlçede 63 köy, 200 üzerinde ise mezra bulunmaktadır. İlçede bulunan Kral Kızı Kalesi görülmeye değer yerlerden birisidir. Kale, Diyarbakır Çayı ile Konsper Çayının buluştuğu yerdeki bir tepede konuşlanmıştır ve büyüleyici bir güzelliği vardır. Kesin olmamakla birlikte kalenin Pers Kralı tarafından yaptırıldığı söylenir.  

İlçe şehir merkezine ve farklı iki doğu iline yakınlığı nedeniyle  aslında gezilecek ve görülecek çok fazla yere sahiptir. Genel anlamı ile mutfak kültürü de Bingöl merkezde olduğu için aynı yiyeceklerden oluşmaktadır.  Bölgedeki tarihi yerleri gezmek için alacağınız otobüs biletine artık online işlemler sayesinde çok daha  kolay erişilebilir. 

En Çok Tercih Edilen Genç Rotaları

Yolculuğa biletim’le başla, en uygun fiyatı kaçırma.

FacebookİnstagramTwitterGoogle plus