Gerede - Ankara Otobüs Bileti

Gerede Hakkında

Gerede Otobüs Biletini Hemen Alabilirsiniz!


Bolu’nun en güzel yönlerinden olan, Gerede otobüs bileti satan firmalarıGerede otobüs bilet fiyatlarıGerede otobüs sefer saatlerini karşılaştırmalı olarak www.biletim.com.tr’den öğrenebilir ve online otobüs biletinizi biletim güvencesiyle hemen satın alabilirsiniz. Gerede Bolu


Ankara’nın Kızılcahamam ilçesi ile komşu olan Gerede, Bolu için önemli ilçelerden biridir. İlçe Karadeniz ile Anadolu arasında bir köprü olmuştur adeta. Bu yüzden iklimsel olarak olumsuz sonuçlar oluşmuştur. İlçede karasal iklim sonucu kışlar soğuk ve sert yazlar ise çok sıcak geçer. Gerede Kültürel Özellikleri


Bölgenin tarihi geçmişine baktığımızda Asar kalesi kalıntıları ile kökenlerinin geçmişe dayandığını görebiliyoruz. Son yapılan nüfus sayımlarına göre ilçede 35000 civarı kişi yaşamaktadır. İlçenin yüksek alanda olması kayak ve orman sporları açısından bölgeyi hareketlendirmiştir. Gerede sportif faaliyetler ve sert geçen kış ayları sayesinde kayak turizmi açısından bulunmaz bir alandır. Her sene ilçede kayak koşu yarışmaları yapılır. Temin ettiğiniz Gerede otobüs bileti ile sizde bu faaliyetlere kolaylıkla katılabilirsiniz. Kış turizmi açısından oldukça hareketli dönem geçirilen ilçeye yatırım yapılması yerli ve yabancı turist potansiyelini arttıracaktır. Gerede’ye nasıl gidilir?

İlçe bulunduğu konum itibari ile İstanbul’a yakınlığı ile her geçen gün cazibe noktası haline geliyor o yüzden bolu merkezden ve diğer merkez illerden ulaşım aracı bulmak oldukça kolay.

En Çok Tercih Edilen Gerede Rotaları
Ankara Hakkında

Ankara Otobüs Biletini Hemen Alabilirsiniz!

Ankara otobüs bileti satan firmalarıAnkara otobüs bilet fiyatlarıAnkara otobüs sefer saatlerini karşılaştırmalı olarak www.biletim.com.tr’den öğrenebilir ve online otobüs biletinizi biletim güvencesiyle hemen satın alabilirsiniz. 


AnkaraTürkiye´nin bir ilibaşkenti ve en kalabalık ikinci şehri. Nüfusu 2015 itibarıyla 5.270.575 kişidir. Coğrafi olarak Türkiye´nin merkezine yakın bir konumda bulunur ve Batı Karadeniz Bölgesinde kalan kuzey kesimleri hariç, büyük bölümü İç Anadolu Bölgesi´nde yer alır. Yüz ölçümü olarak ülkenin üçüncü büyük ilidir. Etrafı BoluÇankırıKırıkkaleKırşehirAksarayKonya ve Eskişehir illeri ile çevrilidir.

İlin Batı Karadeniz Bölgesi´nde yer alan kuzey kesimleri haricindeki büyük kısmı İç Anadolu Bölgesinde yer alır ve kara iklimine sahiptir. Şehirler dışındaki il topraklarının büyük kısmı tahıl tarlalarıyla kaplı platolardan oluşur. İlin çeşitli yerlerindeki doğal güzellikler korumaya alınmış, dinlenme ve eğlence amaçlı kullanıma sunulmuştur. İlin adını taşıyan tavşanıkeçisi ve kedisi dünya çapında bilinir, armuduçiğdemi, yerel yemeklerden Ankara tavası ve Kızılcahamam ve Beypazarı´nın maden suyu ise ülke çapında tanınır. En ucuz Ankara otobüs biletleri için doğru yerdesiniz!

Yolculuğa biletim’le başla, en uygun fiyatı kaçırma.

FacebookİnstagramTwitterGoogle plus