Gökçebey Otobüs Bileti

Gökçebey Seferi Yapan Firmalar
Gökçebey Hakkında

Gökçebey Otobüs Biletini Hemen Alabilirsiniz! 

Zonguldak’ın en güzel yönlerinden olan, Gökçebey otobüs bileti satan firmaları, Gökçebey otobüs bilet fiyatları, Gökçebey otobüs sefer saatlerini karşılaştırmalı olarak www.biletim.com.tr’den öğrenebilir ve online otobüs biletinizi biletim güvencesiyle hemen satın alabilirsiniz. 


Gökçebey İlçesi Hakkında Bilgiler

Tarihi gelişimine baktığımız zaman Gökçebey, ilk adı olan Tefen, bölgemizdeki üç kazadan birisiydi(Ereğli, On iki divan Bartın, Tefen). 1519–1568 yıllarında kaza olarak geçen Tefen adli ve idari bakımından Bolu sancağına bağlı günde 20 akçelik bir yerleşim merkeziydi.  1519 yılında 67 olan hane sayısıyla Tefen, 1568 Yılına gelindiğinde bu sayı 117’e yükseldi. Yerleşim merkezinin yıllar boyu nüfus hareketlerinde azalıp çoğalmasıyla bazen kaza bazen de nahiye(Kadı naibi yönetimi) olarak 1800 yıllarına gelindi. 


Gökçebey İlçesinde Gezilmesi Gereken Yerler

İlçe merkezinde Sosyal tesis olarak Belediye aile çay bahçesi,Ada Düğün Salonu ile DDY’larından özel şahıs tarafından kiralanan çay bahçesi mevcuttur.Belediye aile çay bahçesi ve Ada Düğün salonu yazın düğün ve açık hava toplantısı yapmak için kullanılabilmektedir. Ayrıca, Bakacakkadı Beldesinde 100.Yıl Atatürk Tatil Köyü bulunmakta, bu tatil köyü 194 dönüm arazi içinde 34 odası bulunan otel, 200 kişilik konferans salonu, yüzme havuzu, su üstü gazino, kafeterya, bar, lokanta, piknik alanları, futbol sahası ve gezi parkları bulunmaktadır.  

Gökçebey Otobüs Bileti alarak en kısa zamanda güvenli bir şekilde seyahatinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Yolculuğa biletim’le başla, en uygun fiyatı kaçırma.

FacebookİnstagramTwitterGoogle plus