Gölhisar Otobüs Bileti

Gölhisar Seferi Yapan Firmalar
Gölhisar Hakkında

Gölhisar Otobüs Biletini Hemen Alabilirsiniz!

Ankara’nın en güzel yönlerinden olan, Gölhisar otobüs bileti satan firmalarıGölhisar otobüs bilet fiyatlarıGölhisar otobüs sefer saatlerini karşılaştırmalı olarak www.biletim.com.tr’den öğrenebilir ve online otobüs biletinizi biletim güvencesiyle hemen satın alabilirsiniz. 


Gölhisar Burdur

Burdur’un Gölhisar ilçesi Batı Torosların alt kısımlarında yerleşilmiş, geçiş iklimi özelliği taşıyan ve ova şeklinde bir ilçedir. Son nüfus sayımlarına göre ilçe de yaşayan kişi sayısı 14000 civarıdır. 


Gölhisar Kültürel Özelikleri

Burdur ilinin önemli ilçelerinden biri olan Gölhisar, tarım ve sebze yetiştiriciliği konusunda ülke çapında oldukça önemli bir yere sahiptir. İlçede en fazla anason ve pancar üretimi gerçekleşir. Bununla birlikte diğer tarım ürünlerinin yetiştirilme oranı da oldukça yüksektir. Tarım konusunda yoğun çalışmaların olmasında ilçenin ova olma özelliğinin etkisi vardır. Nüfusu giderek artan Gölhisar, tarihi özellikler açısından da zengindir. Cbyra antik kenti ilçe sınırları içerisinde bulunur. İlçede Teke yöresinin karakteristik özellikleri görülür. Temin ettiğiniz Gölhisar otobüs bileti ile ilçedeki, tarihi antik kenti, tarım alanlarını gezebilir ve yöresel lezzetleri tadabilirsiniz. 


Gölhisar’a nasıl gidilir?

Gölhisar bağlı bulunduğu Burdur iline 105 km uzaklıktadır. İlçe Denizli ye de yakındır. Burdur merkezden düzenlenen seferler ile ilçeye ulaşım sağlayabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Gölhisar Rotaları

Yolculuğa biletim’le başla, en uygun fiyatı kaçırma.

FacebookİnstagramTwitterGoogle plus