Gölova Otobüs Bileti

Gölova Seferi Yapan Firmalar
Gölova Hakkında

Gölova Otobüs Biletini Hemen Alabilirsiniz!

Sivas’ın en güzel yönlerinden olan, Gölova otobüs bileti satan firmaları, Gölova otobüs bilet fiyatları, Gölova otobüs sefer saatlerini karşılaştırmalı olarak www.biletim.com.tr’den öğrenebilir ve online otobüs biletinizi biletim güvencesiyle hemen satın alabilirsiniz. 


Sivas, Gölova

Sivas’ın en doğu ucunda yer alan ilçedir. Batısında Akıncılar ilçesi, kuzeyinde Giresun, doğu ve güneyinde ise Erzincan yer alır. İlçe genel olarak Giresun kültürüne daha yakındır. Bölgede horon ve kemençe önemli bir yer tutmaktadır. Verimli topraklarının olması ilçede yetişen ürünlerin kalitesini arttırmıştır. Bölgenin en önemli merkezi olan Kelkit Havzasının bulunduğu alan ve iklimi nedeniyle küresel ısınmadan en son ve en az etkilenecek yer olacağı düşünülmektedir. Siz de bu önemli yeri görmek istiyorsanız, Gölova otobüs bileti bu bölgeyi ziyaret edebilirsiniz. 


Gölova’da Gezilecek Yerler

İlçede çok sayıda orman ve dağlık arazi vardır. Küçük bir göl ile çevrili olan ilçe bu özelliklerinden dolayı yaban hayatın yaşamını sürdürdüğü bir yerdir. Bu özelliği nedeniyle bölge çok sayıda araştırmacının dikkatini çekmiştir. İlçede bulunan barajın da etkisiyle kuş göç yolları üzerinde bulunmaktadır.  Çok çeşitli kuşları bir arada barındıra bu arazi kuşlarla ilgili çeşitli çalışmaların da yapıldığı bir merkez konumundadır.

Gölova’da gezilecek diğer eserler, Gölova Baraj Gölü, Çevre Kültür Sanat Evi ve Çobanbaba Türbesidir.

 

En Çok Tercih Edilen Gölova Rotaları

Yolculuğa biletim’le başla, en uygun fiyatı kaçırma.

FacebookİnstagramTwitterGoogle plus