Gölpazarı Otobüs Bileti

Gölpazarı Seferi Yapan Firmalar
Gölpazarı Hakkında

Gölpazarı  Otobüs Biletini Hemen Alabilirsiniz!

Bilecik’in en güzel yönlerinden olan, Gölpazarı otobüs bileti satan firmaları, Gölpazarı otobüs bilet fiyatları, Gölpazarı otobüs sefer saatlerini karşılaştırmalı olarak www.biletim.com.tr’den öğrenebilir ve online otobüs biletinizi biletim güvencesiyle hemen satın alabilirsiniz. 


Gölpazarı, Bilecik

Gölpazarı  Bilecik’in en önemli ilçelerinden birisi olmakla birlikte ilçenin 47 adet köyü bulunmaktadır.  İlçe tarihte de çok önemli bir yere sahiptir ve Çanakkale Savaşı’ nda birçok şehit vermiştir.    Ayrıca Sakarya Savaşı’ nda da işgale uğramayan istisna bölgelerden birisidir. Şehir merkezine yaklaşık  40km. uzaklıkta olan ilçeye Bilecik merkezden ya da diğer yakın illerden  Gölpazarı Otobüs Bileti alarak ulaşmanız mümkündür.  İlçe nüfusu genellikle tarım ve hayvancılıkla geçinmektedir.

Gölpazarı tarihi Roma Dönemi’ne kadar uzanmakta olup bölge bir çok uygarlığa ev sahibi yapmıştır. Bu nedenle bölgeye yapacağınız gezi hem geçmiş uygarlıkların kalıntılarına şahit olabileceğiniz hem de bölgenin sıcak ve misafirperver halkı tarafından hoş karşılanacağınız güzel bir seyahate dönüşecektir. Ayrıca ilçede her yıl yapılan Kiraz Festivali’ne çeşitli illerden gelen kiraz üreticileri ile keyifli bir organizasyona katılmanız mümkündür. Bölgede ki tüm uygarlıklardan kalan kalıntılar günümüze çok sağlıklı bir şekilde gelmemiş olsa da Osmanlı mimari yapılarını ve bazı Bizans dönemi kalıntılarını görebilirsiniz. Gölpazarı’ ndan  ilçenin meşhur yiyecekleri olan  nohutlu mantı ve büzme tatlısını yemeden dönmeyiniz.

En Çok Tercih Edilen Gölpazarı Rotaları

Yolculuğa biletim’le başla, en uygun fiyatı kaçırma.

FacebookİnstagramTwitterGoogle plus