Gönen Otobüs Bileti

Gönen Seferi Yapan Firmalar
Gönen Hakkında

Gönen Otobüs Biletini Hemen Alabilirsiniz!

Isparta’nın en güzel yönlerinden olan, Gönen otobüs bileti satan firmalarıGönen otobüs bilet fiyatlarıGönen otobüs sefer saatlerini karşılaştırmalı olarak www.biletim.com.tr’den öğrenebilir ve online otobüs biletinizi biletim güvencesiyle hemen satın alabilirsiniz. 


Gönen, Akdeniz Bölgesi’nde bulunan Isparta ilinin bir ilçesidir. Günümüzdeki nüfusu 7.000 civarı ve yüzölçümü de 372 kilometrekare olan bu küçük ilçenin tarihi milattan önce 2000 senesine kadar uzanır. Bu bakımdan birçok kültüre ve uygarlığa da ev sahipliği yapmıştır. 


Gönen’e Nasıl Gidilir?

Gönen ilçesi Isparta il merkezine yaklaşık olarak 25 kilometre uzaklıkta bulunur. Burdur Isparta yolunu kullanan ilçe ziyaretçileri buraya ulaşabilirler ya da Gönen otobüs bileti satın alarak hem rahat hem de konforlu bir ulaşımı tercih edebilirler. 


Gönen’de Gezilecek Yerler

Gönen’e yolu düşen turistlerin burada bulunan tarihi kaleye uğramaları tavsiye edilir. İlçenin kuzeybatısındaki yüksekliğe inşa edilmiş olan bu kalenin hangi döneme ait olduğu tam olarak bilinmemektedir. Bunun dışında Gönen Höyüğü de burayı ziyaret etmek isteyenlerin ilgisini çekebilir. Bu bölgede bulunan Senirce Köyü Isparta ilinin en eski yerleşim yerlerinden birisidir. Son olarak Selçuklular döneminden (1200’lü yılların başları) Gönen Hamamı da –her ne kadar artık hamam olarak kullanılmıyor olsa da- kendisine meraklı ziyaretçilerini beklemektedir. 

En Çok Tercih Edilen Gönen Rotaları

Yolculuğa biletim’le başla, en uygun fiyatı kaçırma.

FacebookİnstagramTwitterGoogle plus