Görele Otobüs Bileti

Görele Seferi Yapan Firmalar
Görele Hakkında

Görele Otobüs Biletini Hemen Alabilirsiniz!

Giresun un en güzel yönlerinden olan, Görele otobüs bileti satan firmaları, Görele otobüs bilet fiyatları, Görele otobüs sefer saatlerini karşılaştırmalı olarak www.biletim.com.tr’den öğrenebilir ve online otobüs biletinizi biletim güvencesiyle hemen satın alabilirsiniz. 


Giresun, Görele

Giresun il merkezine 63 km. uzaklıkta bulunan Görele ilçesi, doğuda Eynesil ve Vakfıkebir, güneyde Çanakçı ve batıda Tirebolu ilçeleriyle komşudur. Görele aynı zamanda “kemençenin başkenti” olarak bilinmektedir. Karadeniz Bölgesi’nin iklim özellikleri Görele’de de görülmektedir. Kışların ılık ve yazların serin olması bölgede yetiştirilen bitkilerin çeşitliliğinin artmasına yol açmıştır. Fındık başta olmak üzere; çay, mısır ve çeşitli sebze ve meyveler yetiştirilebilmektedir. Görele de tarımın yanında hayvancılık ve ormancılık da ekonomiye katkı sağlamaktadır. İlçede balık yetiştiriciliği de yapılmaktadır. 


Görele’de Gezilecek Yerler

Sis Dağı: Trabzon – Giresun il sınırında yer alan dağ, eşsiz bir güzelliği sahiptir. Her yıl temmuz ayında düzenlenen şenlikler büyük ilgi görmektedir. Çevre köy ve ilçelerden gelen ziyaretçilerin de katıldığı şenlikler büyük bir coşku ile kutlanmaktadır.

Haç Dağı: Uzaktan bakıldığında Haç’a benzemesinden dolayı ismi Haç Dağı olarak kayıtlara geçmiştir. Sahilden üç kilometre yükseklikteki dağ, deniz seviyesinden 1000 metre yükseklikte bulunmaktadır. Dağın tepesinde büyük bir düzlük alan bulunmaktadır. Zirvenin altında mağara bulunmaktadır. Görele otobüs bileti alarak ilçeyi gezebilirsiniz.

Yolculuğa biletim’le başla, en uygun fiyatı kaçırma.

FacebookİnstagramTwitterGoogle plus