Gülen Turizm Hakkında

Gülen Otobüs Biletlerine en uygun fiyatlarla www.biletim.com.tr üzerinden alabilir ve Türkiye’nin onlarca il ve ilçesine güvenle ulaşabilirsiniz.

Yozgat merkezli firma, ağırlıklı olarak Ankara – İstanbul – Tokat – Kırşehir seferleriyle dikkat çeken bir otobüs firmasıdır. Yolcu güvenliğini en ön planda tutan şirket, hiçbir zaman misafirlerinin konforunu göz ardı etmiyor. Misafirlerinin değişen beklentilerine zamanında en uygun çözümü geliştiren firma, kaliteli ve güvenli hizmetiyle dikkat çekiyor. Bu tutumuyla şirket, misafir memnuniyeti konusunda beklenmeyeni gerçekleştiriyor. Sektörde belirleyici ve referans marka olma yolunda emin adımlarla ilerleyen firma, misafirlerinin güvenliği için gerekli tüm tedbirleri alarak seferlerini düzenliyor. Misafir memnuniyetini ve hizmet kalitesini zirveye çıkarmayı hedefleyen şirket ile uzun yolculuklar keyifli bir hale dönüşüyor.

Firmanın hizmet verdiği otogarları, telefon numarasını ve ucuz bilet sorgulama gibi merak ettiğiniz tüm işlemleri www.biletim.com.tr  üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Firmanın Otobüs Biletini, Türkiye’nin pek çok ilinde bulunan şubelerinden satın alabileceğiniz gibi internet üzerinden de satın alabilirsiniz.

Yolculuğa biletim’le başla, en uygun fiyatı kaçırma.

FacebookİnstagramTwitterGoogle plus