Güngören Otobüs Bileti

Güngören Seferi Yapan Firmalar
Güngören Hakkında

Güngören Otobüs Biletini Hemen Alabilirsiniz!

İstanbul’un en güzel yönlerinden olan, Güngören otobüs bileti satan firmaları, Güngören otobüs bilet fiyatları, Güngören  otobüs sefer saatlerini karşılaştırmalı olarak www.biletim.com.tr’den öğrenebilir ve online otobüs biletinizi biletim güvencesiyle hemen satın alabilirsiniz. 

İstanbul, Güngören

Kırsal yerleşimi olmayan ve İstanbul’un Avrupa yakasında bulunan Güngören, doğuda Zeytinburnu, batıda Bahçelievler, güneyde Bakırköy ilçeleri ile komşudur. Bölge halkı genel olarak ticaret ile uğraşırken, çevre ilçeler arasında sürekli bir geçiş noktasında olması bu ilçeyi İstanbul’un önemli ilçelerinden biri haline getirmektedir. Bütün bu özelliklerinden dolayı bölgede alışveriş merkezi, kafeler ve restoranların yanında tarihi olarak da görülmesi gereken önemli eserleri vardır. Güngören otobüs bileti alarak bu ilçeyi ziyaret etmeniz mümkün. 

Güngören’de Gezilecek Yerler

·         Genç Osman Camii: Yaklaşık 400 yıldır ayakta kalmış ve günümüze ulaşmış olan Genç Osman Camii, ava merakıyla bilinen Genç Osman tarafından yaptırılmıştır. Caminin üst tarafında ayrıca av köşkü de bulunmaktadır. Ayrıca köşk ve camii sınırları içinde bağ, hamam ve çeşme de vardır. Genç Osman Camii, Güngören’de görülmesi gereken tarihi yapılardandır.

·         Güngören Belediyesi Piknik Alanı: İlçenin en önemli yeşil alanlarından biri olan bu piknik alanı, bölge sakinlerinin dinlenip piknik yapabileceği nadir parklardan biri olması dolayısıyla Güngören için önemli bir yer teşkil etmektedir.

 

En Çok Tercih Edilen Güngören Rotaları

Yolculuğa biletim’le başla, en uygun fiyatı kaçırma.

FacebookİnstagramTwitterGoogle plus