Gürsu Otobüs Bileti

Gürsu Seferi Yapan Firmalar
Gürsu Hakkında

Gürsu Otobüs Biletini Hemen Alabilirsiniz! 

Bursa’nın
en güzel yönlerinden olan, Gürsu  otobüs bileti satan firmalarıGürsu otobüs bilet fiyatlarıGürsu otobüs sefer saatlerini karşılaştırmalı olarak www.biletim.com.tr’den öğrenebilir ve online otobüs biletinizi biletim güvencesiyle hemen satın alabilirsiniz. 


Gürsu Bursa


Gürsu, Yıldırım, Mudanya, Gemlik, Osmangazi, Nilüfer ve Kestel ile birlikte Bursa merkez’in oluşmasını sağlar. İlçenin denizden yüksekliği 100 metre, yüzölçümü ise 118 km2’dir. 


Gürsu Kültürel Özelikleri


İlçede ılıman Akdeniz iklimi etkisi görülür. İlçenin eski ismi Susığırlık olarak bilinir, çevresinin su bakımından zengin olması sebebi ile bu ismi aldığı biliniyor. İlçenin topraklarının verimli olması tarım alanında yoğun çalışmalar yapılmasını sağlıyor. İlçede pek çok tarım ürünü yetiştirebiliyor. İlçe bağlı olduğu il konumu ile pek medeniyetlere son olarakta Osmanlı Devletine ev sahipliği yapması sebebi ile Osmanlı döneminden kalan tarihi izlere ilçe içerisinde rastlamak mümkün. İlçe tarihi ev ve konakları, hamamları ile ön plana  çıkar. Son yapılan nüfus sayımlarına göre ilçede yaşayan kişi sayısı 70000 civarıdır. Satın aldığınız Gürsu otobüs bileti ile bu ilçeye seyahat edebilirsiniz. Gürsu’ya nasıl gidilir?

İlçenin ulaşım konusunda herhangi bir problemi yoktur. Bursa’dan doğrudan ve Kestel, Osmangazi gibi ilçelerden de direk minibüslerle ilçeye ulaşılabilir.

En Çok Tercih Edilen Gürsu Rotaları

Yolculuğa biletim’le başla, en uygun fiyatı kaçırma.

FacebookİnstagramTwitterGoogle plus