Hatay Nur Seyahat Hakkında

Hatay Nur Turizm otobüs bileti almak için otogarı veya firma şubesini ziyaret edebilir firmanın telefon numarasına iletişim sağlayabilirsiniz. Peki bu yöntemlerden daha hızlı ve kolay bir şekilde online otobüs biletine sahip olmak istemez misiniz? Siz hiç yorulmadan oturduğunuz yerden biletim.com.tr  ile aradığınız otobüs biletini satın alabilirsiniz. Sitemizde Hatay Nur Turizm otobüs sefer saatlerini, bilet fiyatlarını ve firmanın sunmuş olduğunu tüm özellikleri seri şekilde inceleyerek güvenli ödeme sistemimiz ile online otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

Otobüs firmasının tarihsel gelişimine bakacak olursak şirket 1995 yılında Hatay’da kurulmuş ve yurt içi, yurt dışı ulaşım sektöründe hızlı gelişim göstermiştir. Yurt dışı servislerinde Tebük, Mekke, Medine, Cidde, Khamis, Ebha, Riyad, Dammam, Halep ve Şam şehirlerine düzenli seferler yapıyor. Yurt içi güzergahlarına değinirsek Güneydoğu’da Gaziantep, Şanlıurfa, Diyarbakır, Batman, Van; Akdeniz’de Antalya, Alanya, Kemer; Ege’de Afyon, Uşak, İzmir, Denizli ve Türkiye’nin daha birçok bölgesindeki illere otobüs seferi düzenliyor.

Bu firmadan otobüs bileti ararken karşınıza çıkan sitemiz online otobüs bileti sorgulama sistemi sayesinde size en uygun seferleri sunuyor. Ucuz otobüs biletine sahip olmak için güncel otobüs hareket saatlerini takip etmeniz yeterli.

Bütçenize uygun Hatay Nur Turizm otobüs bilet fiyatlarını burada inceleyebilirsiniz. Firmanın İstanbul ve Bodrum seferlerinde Lig Tv yayını bulunuyor. Ayrıcı tüm araçlarda uydu yayını, internet ve kulaklık sistemi yer alıyor. Hatay Nur Turizm online otobüs bileti satın alırken kullanıcı yorumlarını okuyarak bilgi edinebilirsiniz.

Yolculuğa biletim’le başla, en uygun fiyatı kaçırma.

FacebookİnstagramTwitterGoogle plus