Hayrabolu Otobüs Bileti

Hayrabolu Seferi Yapan Firmalar
Hayrabolu Hakkında

Hayrabolu Otobüs Biletini Hemen Alabilirsiniz!

Tekirdağ’ın en güzel yönlerinden olan, Hayrabolu otobüs bileti satan firmaları, Hayrabolu otobüs bilet fiyatları, Hayrabolu otobüs sefer saatlerini karşılaştırmalı olarak www.biletim.com.tr’den öğrenebilir ve online otobüs biletinizi biletim güvencesiyle hemen satın alabilirsiniz. 

Tekirdağ,
Hayrabolu

Tekirdağ’ın en eski yerleşim merkezlerinden biridir. Güneyinde Malkara, doğusunda Muratlı ve Tekirdağ merkezi bulunmaktadır. Aynı zamanda batısında Edirne ve kuzeyinde Kırklareli ile komşudur. Trakya’nın kesişim noktasında bulunması ilçeye ayrı bir değer kazandırmıştır. Tarım ve hayvancılığın yanında ticaretin de gelişmesiyle ilçe popüler bir konuma gelmiştir. Konaklama sorununun yaşanmadığı ilçede çok sayıda kafe ve restoranın da bulunması burayı ziyarete geldiğinizde herhangi bir sorun yaşamamanızı sağlayacaktır.

Hayrabolu’da Gezilecek Yerler

·         Paşa Camii: İstanbul’un fethinden önce yapılmış tek camidir. Restore edilerek günümüze kadar bir camidir.

·         Hasan Bey Camii: Güzelce Hasan bey tarafından yaptırılmıştır. Caminin bir özelliği de akademik çalışmalarla incelenmesidir. Amerika Birleşik Devletlerinden gelen bir heyet bu caminin akustik sistemi ve günışığının özellikleri üzerine çalışmış ve bu konuda çalışmalar yapıp yazılar yazmışlardır. Üzerinde bu kadar çok çalışmanın yapıldığı bu camiyi görmenizi öneririz.

·         Hacılar Köprüsü: Hayrabolu deresi üzerinde ve altı gözden oluşan bir köprüdür.

Trakya’nın bu güzel ve tarihi ilçesini görmek için Hayrabolu otobüs bileti almanız yeterli.

 

En Çok Tercih Edilen Hayrabolu Rotaları

Yolculuğa biletim’le başla, en uygun fiyatı kaçırma.

FacebookİnstagramTwitterGoogle plus