Honaz Otobüs Bileti

Honaz Seferi Yapan Firmalar
Honaz Hakkında

Honaz Otobüs Biletini Hemen Alabilirsiniz!

Denizli’nin en güzel yönlerinden olan, Honaz otobüs bileti satan firmalarıHonaz otobüs bilet fiyatlarıHonaz otobüs sefer saatlerini karşılaştırmalı olarak www.biletim.com.tr’den öğrenebilir ve online otobüs biletinizi biletim güvencesiyle hemen satın alabilirsiniz. 

Honaz, Denizli’nin bir ilçesidir. İlçe ismini bünyesinde bulunan Honaz Dağı’ndan almıştır. Bu dağ, Ege Bölgesi’nde bulunan en yüksek dağdır, ilçe de bu dağın kuzey yamacına kurulmuştur. Nüfusu yaklaşık olarak 31.000 olan ilçede yağış miktarı oldukça yüksek olduğundan, Honaz kiraz yetiştiriciliği için elverişli bir iklime sahiptir. Honaz ilçesinin tarihi milattan önce 5. Yüzyıla kadar dayanmaktadır. Eski adı Kolossai’dir. 

Honaz’a Nasıl Gidilir?

Honaz ilçesi, Denizli il merkezine yalnızca 24 kilometre uzaklıkta bulunur. Denizli - Ankara karayolu üzerinde bulunan ilçeye ulaşım karayolları ile oldukça kolaydır. Bunun için Honaz otobüs bileti almanız yeterlidir. 

Honaz’da Gezilecek Yerler

Doğal güzellikleriyle meşhur olan Honaz ilçesine geldiğiniz zaman öncelikle mutlaka Honaz şelalesini ziyaret etmeniz önerilir. Buraya gelip hem doğanın içinde huzur bulabilir hem de şelalenin oluşturduğu göletten balık seçip burada bulunan mekanda bu balığı tüketebilirsiniz. Bunun dışında Honaz Lale Bağları Yaylası, Kaklık Mağarası, Honaz Dağı Milli Parkı, Erikli Yaylası  ve Honaz Yukarı Dağ Dere Gölü de yine buraya geldiğinizde ziyaret edebileceğiniz yerlerdendir.

 

En Çok Tercih Edilen Honaz Rotaları

Yolculuğa biletim’le başla, en uygun fiyatı kaçırma.

FacebookİnstagramTwitterGoogle plus