İhsaniye Otobüs Bileti

İhsaniye Seferi Yapan Firmalar
İhsaniye Hakkında
İhsaniye Otobüs Bileti Otobüs Biletini Hemen Alabilirsiniz!

Afyonkarahisar´ın en güzel yönlerinden olan, İhsaniye otobüs bileti satan firmaları, İhsaniye otobüs bilet fiyatları, İhsaniye otobüs sefer saatlerini karşılaştırmalı olarak www.biletim.com.tr’den öğrenebilir ve online otobüs biletinizi biletim güvencesiyle hemen satın alabilirsiniz. 


İhsaniye´de Faaliyet Gösteren Otobüs Firmaları

                     Varan Turizm

                    Lüks Ereğli Turizm

                    Metro Turizm

                    Ulusay Turizm

                    Lüks Aksel Seyahat

                    Kontor Otobüs Şirketi 


Afyonkarahisar, İhsaniye

Afyonkarahisar´ın güzide bir ilçesi olan İhsaniye, 8 belde ve 23 köyden müteşekkildir. Nüfusun çoğu bu belde ve köylerde yaşamaktadır. Son TÜİK sayımına göre, İhsaniye´nin nüfusu yaklaşık olarak 33.000 olmasına rağmen bu sayının yalnızca 5000´i İhsaniye ilçe merkezinde yaşamaktadır.  Elmadağ 2012´de Finlandiya´da düzenlenen Avrupa Atletizm Şampiyonasında birinci olan Gülcan Mıngır adlında bir sporcuyu bünyesinden çıkarmayı başarabilmiştir. 


İhsaniye´ye Nasıl Gidebilirim?

İhsaniye´ye gitmek için Afyonkarahisar güzergâhı üzerindeki D665 numaralı yol takip edilerek evvelâ      Çayırbağ, bir süre sonra Gizligöl´e gelebilirsiniz. Birkaç dakika daha yolculuk ettikten sonra İhsaniye´ye varmış olursunuz. Ya da Afyonkarahisar merkezden sahibi olduğunuz İhsaniye otobüs bileti ile 20 dakikalık bir seyahatin ardından İhsaniye´ye ulaşabilirsiniz. 


İhsaniye´nin Önemi

Frig vadisi olarak adlandırılan bölgede Yılantaş ve Aslantaş diye bilinen iki önemli yer vardır. Aslantaş, Yılantaş´a göre daha popülerdir. Çünkü Yılantaş zamana karşı yenik düşerek bir kısmı parçalanmıştır.

Tarihi güzellikleri bakımından ihsaniye henüz farkına varılmamış gizli bir hazine gibidir. Bilhassa yazları düzenleyeceğiniz kültür gezileriyle İhsaniye´deki antik toplumların izlerini sürerek; kendinizi yıllar öncesinde yaşıyormuş gibi hissedebilir, hakikaten iyi vakit geçirebilirsiniz. Afyonkarahisar merkeze bir hayli yakın olduğundan ulaşım sorunu yaşamak mümkün değil. Tarih meraklıları Frigya vadisinin giriş kapısı olarak nitelendirilen Elmadağ vadisini görünce eminiz ki çok heyecanlanacaklar.

 

En Çok Tercih Edilen İhsaniye Rotaları

Yolculuğa biletim’le başla, en uygun fiyatı kaçırma.

FacebookİnstagramTwitterGoogle plus