İncirliova Otobüs Bileti

İncirliova Seferi Yapan Firmalar
İncirliova Hakkında
İncirliova Otobüs Biletini Hemen Alabilirsiniz!

Aydın’ın en güzel yönlerinden olan, İncirliova otobüs bileti satan firmaları, İncirliova otobüs bilet fiyatları, İncirliova otobüs sefer saatlerini karşılaştırmalı olarak www.biletim.com.tr’den öğrenebilir ve online otobüs biletinizi biletim güvencesiyle hemen satın alabilirsiniz. 

Aydın, İncirliova

Aydın´ın İncirliova ilçesi gerek tarihsel önemi gerekse bulunduğu konum itibariyle dikkate değer bir yerleşim yeridir. Burada varlık gösteren ilk medeniyetin Hititler olduğu söylenmektedir.   Hititlerden sonra da pek çok medeniyet burada hüküm sürmüştür. Osmanlı´nın Anadoluya tam anlamıyla hâkim olduğu zamanlarda Osmanlı Devletine bağlanmıştır. Bu olay 1426 yılında gerçekleşmiştir.

Eskiden bu bölgede pek çok bataklık varmış. Zaman sonra bu bataklıklar kurumuş ve yerinde çok güzel incir ağaçları oluşmaya başlamış. Bu nedenle buraya ´´İncirliova´´ denmiş. Haliyle ahali için incirin önemi çok büyük. İncirin yanı sıra bölgede gerek küçükbaş gerekse büyükbaş hayvancılık da bir hayli yaygın.

Bunlara bağlı olarak bölgedeki nüfus hızlı bir şekilde artış göstermiştir. Bilhassa büyükşehirlerin kanatlı hayvan ve yumurta ihtiyacını İncirliova karşılamaktadır. 21 adet köyün bağlı olan İncirliova´ya yapılan yatırımlar gün geçtikçe artmaktadır. Nüfusun son bilgilere göre 45 bin olduğu bu bölgeye gidebilmek için İncirliova otobüs bileti yeterli olacaktır. Bu bilete gerek Aydın merkez gerekse komşu şehir ve ilçelerden kolaylıkla erişim sağlanabilir. 


İncirliova´da Faaliyet Gösteren Otobüs Firmaları

                    Didim Seyahat

                    İzmir Turizm

                    Pamukkale Turizm

                    Anadolu Ulaşım

                    Elbirlik Turizm

En Çok Tercih Edilen İncirliova Rotaları

Yolculuğa biletim’le başla, en uygun fiyatı kaçırma.

FacebookİnstagramTwitterGoogle plus