İspir Otobüs Bileti

İspir Seferi Yapan Firmalar
İspir Hakkında

İspir Otobüs Biletini Hemen Alabilirsiniz!

Erzurum un en güzel yönlerinden olan, İspir otobüs bileti satan firmaları, İspir otobüs bilet fiyatları, İspir otobüs sefer saatlerini karşılaştırmalı olarak www.biletim.com.tr’den öğrenebilir ve online otobüs biletinizi biletim güvencesiyle hemen satın alabilirsiniz. 

Erzurum,
İspir

Çoruh Nehri kıyısına kurulmuş olan İspir, Erzurum il merkezine 143 km. uzaklıkta yer almaktadır. İlçe sınırları içerisinde çok fazla dağ bulunmaktadır. Kaçkar, Bozan Dağı, Yassı Dağı, Sandık Dağı, Kazancık Dağı bu dağlardan bazılarıdır. Dünyadaki en hızlı akan nehirlerin başında gelen Çoruh Nehri, İspir ilçesinde doğmakta ve geçmektedir. Çoruh Nehri sayesinde ilçede rafting başta olmak üzere birçok su sporu için uygun alanlar bulunmaktadır. 

İspir’de Gezilecek Yerler

Çoruh Vadisi: Bayburt, Erzurum ve Artvin il sınırları içerisinde bulunan ve 150 kilometre uzunluğunda bir vadi olan Çoruh Vadisi, herkesin görmesi gereken yerlerden bir tanesidir. Doğal ve kültürel zenginliklerinin yanında, bölgedeki tarihi kalıntılar vadiyi farklı bir anlam yüklemektedir. İspir ilçesindeki vadi duvarları son derece etkileyici. Vadi, bitki çeşitliliği bakımından da oldukça zengin bir bölgedir. Ayrıca doğa sporları için de oldukça uygun bir yapıda olan Çoruh Vadisi’nde rafting, dağcılık ve trekking gibi aktiviteleri gerçekleştirebilirsiniz. İspir otobüs bileti satın alarak siz de İspir’in tadını çıkartabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen İspir Rotaları

Yolculuğa biletim’le başla, en uygun fiyatı kaçırma.

FacebookİnstagramTwitterGoogle plus