İstanbul - Beyağaç Otobüs Bileti

İstanbul Hakkında

İstanbul  Otobüs Biletini Hemen Alabilirsiniz!

İstanbul’un  en güzel yönlerinden olan, İstanbul  otobüs bileti satan firmaları, İstanbul otobüs bilet fiyatları, İstanbul otobüs sefer saatlerini karşılaştırmalı olarak www.biletim.com.tr’ den öğrenebilir ve online otobüs biletinizi biletim güvencesiyle hemen satın alabilirsiniz. 

İstanbul’a Nasıl Gidilir?

İstanbul Türkiye’nin kozmopolit şehridir. Türkiye’nin tüm illerinden şehre İstanbul otobüs bileti  ile seyahat etmek mümkündür.  Şehir Antik Dönem’den itibaren önemli uygarlıklara ev sahipliği yapmıştır. Kültür farklılıkları, tarihi mozaikleri ile tüm dünyayı büyüleyen ve dünyanın hiçbir yerinde bir benzeri olmayan iki farklı yakayı birbirine bağlayan bir şehirdir. Şehrin bir ucu Avrupa Yakası’na açılırken diğer ucu Asya Yakası’na açılan dünyadaki tek şehirdir. İstanbul’un Antik Dönem’de ismi Bizans İmparatoru Constantin’in şehri anlamına gelen Constantinopolis’dir.  Daha sonra Fatih Sultan Mehmet’in ısrarı, kararı ve güçlü ordusu ile şehir 1453 yılında Osmanlı Devleti’ne geçmiştir. Ancak tüm dünyanın gözünün üstünde olmasından dolayı Kurtuluş Savaşı yıllarında şehir bir kez daha Yunan ordusu tarafından sarılmıştır.

Ancak büyük önder Mustafa Kemal Atatürk ile İstanbul Türkiye topraklarında kalmıştır. İstanbul’a gidip Galata Kulesi, Tarihi Yarımada, Kapalı Çarşı’yı görmeden dönülmemeli ayrıca Eminönü’nün meşhur balık ekmeğini yemeden şehirden ayrılmamalı. Ayasofya’nın hem Hristiyan hem Müslüman aleminin ibadet yeri olmasında ki büyüleyici kültür karışımı mutlaka görülmelidir. Türkiye’nin en eski tarihli yerleşim yeri olan İstanbul’da kültürün, sanatın, piyasanın merkezi olması özelliği ile birleştiği zaman şehir gün geçtikçe daha çok göç almaktadır. Bu sebeple de giderek büyümektedir. En ucuz istanbul otobüs bilet fiyatları için doğru yerdesiniz!

Beyağaç Hakkında

Beyağaç Otobüs Biletini Hemen Alabilirsiniz!

Denizli’nin en güzel yönlerinden olan, Beyağaç otobüs bileti satan firmalarıBeyağaç otobüs bilet fiyatlarıBeyağaç otobüs sefer saatlerini karşılaştırmalı olarak www.biletim.com.tr’den öğrenebilir ve online otobüs biletinizi biletim güvencesiyle hemen satın alabilirsiniz. 


Beyağaç, Denizli’nin bir ilçesidir. Doğasıyla meşhur olan Beyağaç ilçesi hem yeşil hem de serin ve nüfusu 6.700 civarında olan küçük bir ilçedir. 1990 yılında ilçe statüsüne kavuşan Beyağaç, tarım ve hayvancılığa elverişli yapısıyla Osmanlı zamanından beri yerleşime açık bir bölge olagelmiştir. Akçay adında da bir akarsuyu bulunmaktadır. Beyağaç ve çevresinde “Yörük kültürü” ön planda olduğundan burada yaşayanların yaşam tarzları da yine bu göçebe kültüründen etkilenmiştir.


Beyağaç’a Nasıl Gidilir?

Beyağaç ilçesi, Denizli il merkezine 94 kilometre uzaklıktadır. Komşu ilçeleri Acıpayam, Çameli, Kale, Tavas ve Köyceğiz’dir. İlçeye gitmek için yapmanız gereken tek şey Beyağaç otobüs bileti almaktır.


Beyağaç’ta Gezilecek Yerler

Beyağaç ilçesine gitmek isteyenlerin doğa güzelliklerine doyacağını söylemek mümkündür çünkü buraya varıldığında Topuklu Yaylası, Anıt Karaçam Ormanları, Karagöl, Eşenler Göleti, Boyalı Dere, Çiçekbaba Zirvesi, Gökçay, Doğançay ve Yumaklı Yaylası’na gidebilir ve doğanın hemen her nimetinden faydalanabilirsiniz. Ayrıca bu bölgede “Eren Günü Şenliği” yapılmaktadır. Yazın yapılan bu etkinliğin günlerini takip edebilir ve Çiçekbaba mezarını bu şenlik kapsamında ziyaret edebilirsiniz. 

En Çok Tercih Edilen Beyağaç Rotaları

Yolculuğa biletim’le başla, en uygun fiyatı kaçırma.

FacebookİnstagramTwitterGoogle plus