Kadıköy Otobüs Bileti

Kadıköy Seferi Yapan Firmalar
Kadıköy Hakkında

Kadıköy  Otobüs Biletini Hemen Alabilirsiniz!


İstanbul’un en güzel yönlerinden olan, Kadıköy otobüs bileti satan firmalarıKadıköy otobüs bilet fiyatlarıKadıköy otobüs sefer saatlerini karşılaştırmalı olarak www.biletim.com.tr’den öğrenebilir ve online otobüs biletinizi biletim güvencesiyle hemen satın alabilirsiniz. 


Kadıköy İstanbul

 

İstanbul’un Anadolu yakasında yer alan ilçenin tarihsel geçmişi incelendiğinde Antik Çağ’da adının Kalkedon olduğu bilgisine ulaşılıyor. İstanbul’un fethinden sonra ise bölgenin yönetimi  İstanbul Kadısı Hızır Bey’e verildiği için adının Kadıköy olarak kaldığı tahmin ediliyor. İlçede geçmiş dönemlerde farklı medeniyetlere ev sahipliği yaptığı için pek çok tarihi eser bulunuyor, satın aldığınız Kadıköy otobüs bileti ile bu tarihi eserleri, binaları keşfedebilir, ilçenin yapısal ve doğal güzellikleri içerisinde farklı bir gün geçirerek İstanbul’un farklı bir yüzünü daha keşfedebilirsiniz. Ayrıca Kadıköy’de bulunan pek çok sanat Merkezi’nin düzenlemiş olduğu sanatsal organizasyonlara katılabilir, İstanbul Oyuncak Müzesini gezebilir, farklı spor kulüplerinin spor tesislerini ziyaret edebilir, uygun olan bölümlerinde spor yapabilirsiniz. 


Kadıköy’e nasıl gidilir?

 

İlçe bulunduğu konum itibari ile ülke ve kent ulaşımı açısından önemli bir yere sahiptir. İlçeye pek çok ulaşım aracı ile gidebilirsiniz.

 

En Çok Tercih Edilen Kadıköy Rotaları

Yolculuğa biletim’le başla, en uygun fiyatı kaçırma.

FacebookİnstagramTwitterGoogle plus