Karacabey Otobüs Bileti

Karacabey Seferi Yapan Firmalar
Karacabey Hakkında

Karacabey obüs Biletini Hemen Alabilirsiniz!


Bursa’nın en güzel yönlerinden olan, Karacabey otobüs bileti satan firmalarıKaracabey otobüs bilet fiyatlarıKaracabey otobüs sefer saatlerini karşılaştırmalı olarak www.biletim.com.tr’den öğrenebilir ve online otobüs biletinizi biletim güvencesiyle hemen satın alabilirsiniz. 


Karacabey Bursa


Bursa ilçelerinden biri olan Karacabey’de kasaba yemyeşil doğası, mimari güzellikleri, mükemmel yöresel lezzetleri ile kasaba havası eşliğinde ilçeyi gezebilirisiniz. 


Karacabey Kültürel Özellikleri

İlçe konum itibari ile Çanakkale ve Balıkesir’e de çok yakındır. İlçe sınırlarındaki İmaret Camii, Ulubatlı Hasan Anıtı, 16. Yüzyıldan kalan Mikhael Archestrategos Klisesi ve Osmanlı Döneminden kalan muhteşem mimari eserleri,  Boğaz-Yeniköy tarafındaki ormanla çevrilmiş denizi  ile hemen Karacabey otobüs bileti alıp gitmek isteyeceğiniz doğal bir cazibe merkezidir. İlçeye gittiğinizde pek çok sebzenin en tazesini bulmakla birlikte, Mihaliç ve kelle peynirini,  özel et tavsını ve mantısını yemeden ilçeden dönmemelisiniz. İlçe de pek çok konaklama seçeneği var ve her bütçeye göre uygun seçenekleri mevcuttur. At yetiştiriciliğinin de oldukça yaygın olduğu bu ilçeden doğal güzelliklerine hayran olmuş bir şekilde geri döneneceksiniz. 

Karacabey’e nasıl gidilir?

İlçeye bulunduğu konum itibari ile ulaşım sorunu yaşanmamaktadır. Bursa’dan temin ettiğiniz biletlerle düzenlenen otobüs seferlerine binerek kolayca ulaşabilirsiniz.

Yolculuğa biletim’le başla, en uygun fiyatı kaçırma.

FacebookİnstagramTwitterGoogle plus