Karacasu Otobüs Bileti

Karacasu Seferi Yapan Firmalar
Karacasu Hakkında

Karacasu Otobüs Biletini Hemen Alabilirsiniz!

Aydın’ın en güzel yönlerinden olan, Karacasu otobüs bileti satan firmalarıKaracasu otobüs bilet fiyatlarıKaracasu otobüs sefer saatlerini karşılaştırmalı olarak www.biletim.com.tr’den öğrenebilir ve online otobüs biletinizi biletim güvencesiyle hemen satın alabilirsiniz. 


Karacasu, Aydın

Aydın iline bağlı olan Karacasu, köklü bir geçmişe sahiptir. Bulunan bazı tarihi eserleri sayesinde buranın geçmişinin 6000 yıl öncesine kadar dayandığı düşünülmektedir. Nüfusu 12.000 kadar olsa da zengin mermer ve demir yataklarına sahip olan Karacasu ilçesinin sakinleri geçimlerini tabakhanelerden ve dericilikten sağlarlar. İlçenin hak ettiği değeri görmemesi, nüfusunun da daha az kalmasına sebep olmuştur denilebilir. İlçenin sakinleri burada demir ve mermer yatakları bulunduğundan geçimlerini aynı zamanda demir madenciliğinden ve demir işçiliğinden de sağlamaktadırlar. Ve bu sebeple burada bıçak, orak ve balta işçiliği oldukça gelişmiştir. Bunun dışında Karacasu ilçesi, pidesiyle de ünlüdür. İlçe, tarım alanında zeytincilikle uğraşmaktadır ve zeytinciliğe verilen önem gittikçe de artmaktadır.


Aydın il merkezine uzaklığı 85 km olan Karacasu ilçesine ulaşım, bu uzaklığa rağmen gayet kolaydır. İlçenin Kuyucak, Nazilli ve Bozdoğan’a komşu olması bu kolaylığı arttıracak niteliktedir. Bu noktada Karacasu otobüs bileti alıp buraya gitmek ve bu değeri bilinmeyen ilçeyi keşfetmek keyifli anılara imkan verecektir. 

En Çok Tercih Edilen Karacasu Rotaları

Yolculuğa biletim’le başla, en uygun fiyatı kaçırma.

FacebookİnstagramTwitterGoogle plus