Karataş Otobüs Bileti

Karataş Seferi Yapan Firmalar
Karataş Hakkında

Karataş  Otobüs Biletini Hemen Alabilirsiniz!

Karataş  otobüs bileti satan firmalarıKarataş otobüs bilet fiyatlarıKarataş otobüs sefer saatlerini karşılaştırmalı olarak www.biletim.com.tr’den öğrenebilir ve online otobüs biletinizi biletim güvencesiyle hemen satın alabilirsiniz. 

Karataş
 Otobüs Seferleri

Karataş Adana’ya 42km. uzaklıkta bir ilçedir. Sınırlarından Seyhan ve Ceyhan nehirleri geçmektedir. İlçenin 46 adet köyü bulunmaktadır ve ilçe Adana dışında Mersin’e de yakın sayılmaktadır. Antalya, İstanbul, Mersin ve Adana illerinden Karataş otobüs bileti temin edip ilçeye gitmek mümkündür.  İlçe zengin ve köklü tarihi ile doğası bir araya geldiğinde gezilmeden geçilmeyecekler  listesinde yer alır. Hitit ve Asur uygarlıklarının da bu topraklarda yaşadığı bulunan kalıntılarla ortaya çıkmıştır. 

Karataş
´da Gezilecek Yerler

Çok fazla tarihi yapıya ev sahipliği yapan ilçenin ise en dikkat çeken yapısı Yanık Kilise’dir. Ayrıca ilçede birden fazla han kalıntısı da yer almaktadır. Karataş plajı ile, kamp yapılacak yerleri ile ilçe turistler için oldukça güzel bir tatil alanı olabiliyor. Özellikle Akdeniz ikliminden dolayı kış aylarının da sert geçmediği düşünüldüğünde bölgeye deniz,kum,güneş ya da yalnızca tarihi yerler görmek için ziyaret yapılabilir. Ören yerleri ile birçok uygarlığın anılarına yolculuk yapılacak, yazın denizde serinleyecek güzel doğası olan bir tatil için ve kolay ulaşımı sayesinde Karataş ziyaretçilerini oldukça memnun bırakıyor. 

En Çok Tercih Edilen Karataş Rotaları

Yolculuğa biletim’le başla, en uygun fiyatı kaçırma.

FacebookİnstagramTwitterGoogle plus