Keçiborlu Otobüs Bileti

Keçiborlu Seferi Yapan Firmalar
Keçiborlu Hakkında

Keçiborlu Otobüs Biletini Hemen Alabilirsiniz!

Isparta’nın en güzel yönlerinden olan, Keçiborlu otobüs bileti satan firmalarıKeçiborlu otobüs bilet fiyatlarıKeçiborlu otobüs sefer saatlerini karşılaştırmalı olarak www.biletim.com.tr’den öğrenebilir ve online otobüs biletinizi biletim güvencesiyle hemen satın alabilirsiniz. 

Akdeniz’in gülleriyle ünlü şehri Isparta’nın bir ilçesi olan Keçiborlu, 14.000 kişilik nüfusuyla deniz seviyesinden 1.010 m yükseklikte 562 kilometrekarelik bir alanda konumlanmıştır. Taşlık arazi yapısından esinlenerek Kiçiborlu(kiçi: küçük, bor: taş,çakıl) adı verilen ve zamanla değişerek Keçiborlu halini alan bu ilçe, lavanta üretiminde ülkenin önde gelen bölgelerinden biridir. 

Keçiborlu’ya Nasıl Gidilir?

Isparta‘ya 40 km uzaklıkta bulunan Keçiborlu, güneyde Burdur, batıda Afyonkarahisar ve kuzeyde Uluborlu ile komşudur. Keçiborlu otobüs bileti alarak ulaşabileceğiniz Keçiborlu ilçesi, tarih sahnesinde yer almış birçok uygarlığa ev sahipliği yapmış olduğundan tarihi bir atmosfere sahiptir. 

Keçiborlu’da Gezilecek Yerler

Keçiborlu Höyüğü, Sinanbey Camii, Kılıç Fari Harabeleri, Kılıç Höyüğü, Güneykent şehir kalıntıları, Fadıllı Harabeleri ve Hacıosman Camii’ni gezerek Keçiborlu’nun tarihi atmosferine tanık olabilir; Söğüt Dağı Yaylası, Taşoluk Yaylası, Ardıçlı Köyü, Uzundere Piknik  Yeri ve Göleti, Koru Yaylası ve Senir Köyü’nün muhteşem doğasının tadını çıkarabilir ve Keçiborlu’da yer alan Türkiye’nin en önemli lavanta üretim yeri olan Lavanta Vadisi’nin mis gibi lavanta kokan bol oksijenli havasını soluyabilirsiniz.

Yolculuğa biletim’le başla, en uygun fiyatı kaçırma.

FacebookİnstagramTwitterGoogle plus