Kemer Otobüs Bileti

Kemer Seferi Yapan Firmalar
Kemer Hakkında

Kemer Otobüs Biletini Hemen Alabilirsiniz!


Burdur’un en güzel yönlerinden olan, Kemer otobüs bileti satan firmalarıKemer otobüs bilet fiyatlarıKemer otobüs sefer saatlerini karşılaştırmalı olarak www.biletim.com.tr’den öğrenebilir ve online otobüs biletinizi biletim güvencesiyle hemen satın alabilirsiniz. 


Kemer Burdur

 

Burdur’ un tarihi özellikleri ile ön plana çıkan ilçesi Kemer , ilçedeki  ilk Türk yerleşim yeri Hablemitoğulları tarafından olmuştur. İlçenin yaınlarındaki kazılar sonucu ulaşılan bilgilere göre tarihi geçmişi milattan önce ikibinli yıllara kadar dayanıyor. 

Kemer Kültürel Özellikleri

 Kemer uzun yıllar Roma ve Frigyalılara ev sahipliği pmış olması ile birlikte, 1075 yıllardan sonra Türk yerleşim yeri olarak anılmaya başlanmıştır. Kemer 1987 yılında ilçe statüsüne alınmıştır. Faaliyet olarak ise 1988 yılında başlamıştır. Uzun süredir ilçeye ulaşım konusunda herhangi bir sıkıntı yaşanmıyor. İlçenin ekonomisini tarım ve hayvancılık oluşturuyor. Temin ettiğiniz Kemer otobüs bileti ile sizde rahatlıkla ilçeyi ziyaret edebilirsiniz. 

Kemer’e nasıl gidilir?

Kemer bağlı olduğu Burdur’a sadece 60 km uzaklıkta, iki mesafe arası asfalt yollarla güzelleştirildiği için ulaşım konusunda herhangi bir sıkıntı yaşanmamaktadır. Burdur merkezden temin ettiğiniz otobüs bileti ile merkezden ilçeye düzenlenen seferlerle kolaylıkla ilçeye ulaşabilirsiniz.

Yolculuğa biletim’le başla, en uygun fiyatı kaçırma.

FacebookİnstagramTwitterGoogle plus