Keşan Otobüs Bileti

Keşan Seferi Yapan Firmalar
Keşan Hakkında

Keşan Otobüs Biletini Hemen Alabilirsiniz!

Edirne’nin en güzel yönlerinden olan, Keşan otobüs bileti satan firmaları, Keşan otobüs bilet fiyatları, Keşan otobüs sefer saatlerini karşılaştırmalı olarak www.biletim.com.tr’den öğrenebilir ve online otobüs biletinizi biletim güvencesiyle hemen satın alabilirsiniz. 

Edirne, Keşan

Edirne’nin güneyinde kalan bu ilçe Trakya’nın en büyük 5. yerleşim yeridir. Köklü tarihi, doğal güzellikleri ve ticaret yollarının kesişim noktalarından kalmasından dolayı ekonomik olarak da gelişmiş bir ilçedir. 100 bine yaklaşan nüfusun temel geçim kaynakları arasında ticaret, turizm, hayvancılık ve tarım gibi çok geniş kapsamlı faaliyetler bulunmaktadır.  Tarihi özelliklerinin yanında doğal güzellikleriyle de büyüleyen bu ilçenin, Saros Körfezi kıyılarındaki sahil şeridi, çam ve meşe ormanlarıyla kaplı ve SİT alanı olan bu bölgelerini Keşan otobüs bileti ile görebilirsiniz. 

Keşan’da Gezilecek Yerler

·         Taş evler:  Osmanlı döneminden kalma bu evler, günümüzde yok olma tehlikesi ile karşı karşıya kalmış da olsa Keşan’ın tarihi dokusunu yansıtan görülmesi gereken yerlerden.

·         Hersekzade Ahmet Paşa Camii: Son zamanlarda büyük bir restorasyon geçiren bu camii, bu bölgenin Osmanlı Döneminden kalma en iyi durumdaki camisi özelliğinde.

·         Taş köprü: Mercan Köyü’nde bulunan bu camii, geleneksel Osmanlı köprülerini yansıtan üç kemerli olma özelliğini taşıyor.

Yolculuğa biletim’le başla, en uygun fiyatı kaçırma.

FacebookİnstagramTwitterGoogle plus