Keşap Otobüs Bileti

Keşap Seferi Yapan Firmalar
Keşap Hakkında

Keşap Otobüs Biletini Hemen Alabilirsiniz!

Giresun un en güzel yönlerinden olan, Keşap otobüs bileti satan firmaları, Keşap otobüs bilet fiyatları, Keşap otobüs sefer saatlerini karşılaştırmalı olarak www.biletim.com.tr’den öğrenebilir ve online otobüs biletinizi biletim güvencesiyle hemen satın alabilirsiniz. 

Giresun,
Keşap

Giresun il merkezine 10 km. uzaklıkta bulunan Keşap ilçesi, üçgene benzeyen şekli ile dikkat çekmektedir. Dağların ve tepelerin arasında bulunan derin vadiler ilçenin oldukça engebeli bir araziye sahip olmasının nedenidir. Keşap’ta her mevsim yağış yağmaktadır. Yağışın sürekli yağması, bitkilerin ve ormanların gür olmasına neden olmuştur. Bu ormanlar arasında en fazla fındık ağaçları bulunmaktadır. Tüm Giresun’da olduğu gibi Keşap’ta da her yerde fındık ağaçlarını görmeniz mümkündür. Deniz seviyesinden itibaren 700 metre yüksekliğe kadar fındık ağaçları yetiştirilmektedir. Fındık tarımı haricinde, ilçede hayvancılık, ormancılık ve balıkçılık faaliyetleri yapılmaktadır. Deniz balıkçılığının yanında son dönemde alabalık yetiştiriciliği de gelişmektedir. 

Keşap’ta Gezilecek Yerler

Şahin Kayası: Kaya, Karabulduk Beldesi’ne bağlı olan Armutdüzü Köyü’nde bulunmaktadır. Oldukça dik ve sarp olan kayalığın üzerinde bitki ve ağaçlar yetişmiştir. Bu kayanın tam ortasında bitki ve ağaçların yardımıyla oluşmuş bir Türkiye haritası bulunmaktadır. Ayrıca kayanın ortasında oldukça büyük bir mağara vardır. Keşap otobüs bileti alarak bu kayayı ziyaret edebilirsiniz. Şahin Kayası 2006 yılında 1. Derece doğal sit alanı ilan edilerek koruma altına alınmıştır.

En Çok Tercih Edilen Keşap Rotaları

Yolculuğa biletim’le başla, en uygun fiyatı kaçırma.

FacebookİnstagramTwitterGoogle plus