Kıbrıscık Otobüs Bileti

Kıbrıscık Seferi Yapan Firmalar
Kıbrıscık Hakkında

Kıbrıscık Otobüs Biletini Hemen Alabilirsiniz!


Bolu’nun en güzel yönlerinden olan, Kıbrıscık otobüs bileti satan firmalarıKıbrıscık otobüs bilet fiyatlarıKıbrıscık otobüs sefer saatlerini karşılaştırmalı olarak www.biletim.com.tr’den öğrenebilir ve online otobüs biletinizi biletim güvencesiyle hemen satın alabilirsiniz. 


Kıbrıscık Bolu


Tarihi geçmişi araştırıldığında çok eski medeniyetlere ev sahipliği yapan Kıbrıscık Beypazarı yolunda bulunan, zengin toprakları ile ilçede her türlü tarım ürünü yetişmesine, doğal güzelliklerinden Karagöl’ü sınırları içerisinde bulundurmasına rağmen küçük ilçe kategorisinden çıkamayan bir Bolu ilçesidir. Zaman içerisinde ilçenin nüfusunun artması bu durumu değiştirmeye yetmemiştir. 


Kıbrıscık Kültürel Özellikler   


İlçe kendine has yapısı güzel iklim koşulları ile birçok alanda ilgi görüyor. Son dönemlerde ülkemizde izlenme oranı oldukça yüksek olan Hatırla Sevgili isimli, 1960’lı yıllarda geçen bir hikâyesi olan,  diziye ev sahipliği yapmış olması ile birçok yerli turist ziyareti gerçekleşmiştir. Sitemizden alabileceğiniz Kıbrıscık otobüs bileti ile sizde bu dizinin mekânlarını ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca ilçenin Köroğlu evleri, Cin köprü, Kıbrıscık Kültür ve Sanat festivali başlığı altındaki organizasyonlarına katılabilir ve çiğ adı verilen oldukça ünlü yöresel yemeğini tadabilirsiniz. İlçe geçmişten gelen izleri koruması ile şirin bir Anadolu ilçesi olarak zihinlerde yer ediyor. 


Kıbrıscık’a nasıl gidilir?

Bolu merkeze 70 km uzaklıkta olan bu ilçeye Bolu merkezden özel aracınızla yâda Bolu merkezden otobüsle ulaşabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Kıbrıscık Rotaları

Yolculuğa biletim’le başla, en uygun fiyatı kaçırma.

FacebookİnstagramTwitterGoogle plus