Kızılcahamam Otobüs Bileti

Kızılcahamam Seferi Yapan Firmalar
Kızılcahamam Hakkında

Kızılcahamam Otobüs Biletini Hemen Alabilirsiniz!


Ankara’nın en güzel yönlerinden olan, Kızılcahamam otobüs bileti satan firmalarıKızılcahamam otobüs bilet fiyatlarıKızılcahamam otobüs sefer saatlerini karşılaştırmalı olarak www.biletim.com.tr’den öğrenebilir ve online otobüs biletinizi biletim güvencesiyle hemen satın alabilirsiniz. 


Kızılcahamam Ankara
Kızılcahamam Ankara’nın kuzey il sınırında bulunur ve Çankırı ve Bolu illeri ile komşudur. İlçenin yerleşim tarihi hakkında net bilgiler olmamakla beraber ilk çağlara kadar dayandığı tahmin edilmektedir. 


Kızılcahamam Coğrafi ve Kültürel Özellikleri

Kızılcahamam yüzölçümü bakımından çok büyük bir ilçedir, denizden yüksekliği ise 975 metredir. Çeşitli uygarlıklara ev sahipliği yaptığı düşünülen Kızılcahamam Malazgirt zaferinden sonra Türk yurdu olmuştur. İlçenin en büyük özelliği ünü ile ülke sınırlarını aşan kaplıcalarıdır. Sitemizden edindiğiniz Kızılcahamam otobüs bileti ile sağlık açısından çok faydalı olan kaplıcalara giderek sağlık sorunlarınızdan kurtulabilir ya da kaplıca konforu içerisinde tatilinizi yapabilirsiniz. İlçenin en büyük gelir kaynağı harika manzarası ile bir bütün sağlayan kaplıcalarıdır. İlçenin diğer bir özelliği de mükemmel manzarası, orman popülasyonu yüksek hayvan seçenekleri, zümrüt gibi yeşilin hâkim olduğu Soğuksu Milli Parkı ve barajları, bölgeye has yöresel yemekler ile farklı bir turizm alanı oluşturur ve belgesel çekimleri ile dikkat çeker. Günlük hayatın koşturmacası ve stresinden sıkılanlar Kızılcahamam’ı ziyaret ederek hem bedenen hem de ruhen rahatlayarak evlerine dönebilirler. 

Kızılcahamam’a Ulaşım 
Ankara merkeze 75 km uzaklıkta olan ilçeye sahip olduğu coğrafi özellikleri dolaysıyla ulaşım kolayca sağlanabilir. Toplu taşıma için Ankara etlik ’ten otobüs seferleri Kızılcahamam’a ulaşabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Kızılcahamam Rotaları

Yolculuğa biletim’le başla, en uygun fiyatı kaçırma.

FacebookİnstagramTwitterGoogle plus