Konak Otobüs Bileti

Konak Seferi Yapan Firmalar
Konak Hakkında

Konak Otobüs Biletini Hemen Alabilirsiniz!

İzmir in en güzel yönlerinden olan, Konak otobüs bileti satan firmaları, Konak otobüs bilet fiyatları, Konak otobüs sefer saatlerini karşılaştırmalı olarak www.biletim.com.tr’den öğrenebilir ve online otobüs biletinizi biletim güvencesiyle hemen satın alabilirsiniz. 

İzmir, Konak

Doğuda Bornova, güneyde Buca, kuzeyde Bayraklı ve batıda Balçova ile komşu olan Konak, İzmir ilinin merkez ilçesidir. Konak, İzmir ilinin kültür, ticaret ve sanat merkezi konumundadır. Konak hem konumu hem de sahip olduğu köklü geçmişi ile hem İzmir hem Türkiye ekonomisi için oldukça önemlidir. Kemeraltı Çarşısı ilçe ekonomisine ve il ekonomisine büyük katkılar sağlayan alışveriş lokasyonlarından bir tanesidir. Yerli ve yabancı milyonlarca turistin ziyaret ettiği ilçe, İzmir’in sanat, eğlence ve kültür merkezidir. Konak Meydanı ve Konak İskelesi ilçenin en meşhur yerleridir. Özellikle Konak Meydanı, günün her saatinde oldukça kalabalıktır. 

Konak’ta Gezilecek Yerler

Konak’ta gezilip görülmesi gereken yerler saymakla bitmeyecek kadar fazladır. Tarihi, sanatsal, kültürel alanda ziyaret edilebilecek yerler tüm yurttan ve hatta yurt dışından ziyaretçiler tarafından büyük ilgi görmektedir. Konak otobüs bileti alarak ziyaret edebileceğiniz yerlerden bazıları şunlardır;

·         Saat Kulesi

·         Konak (Yalı) Camii

·         Tarihi Havagazı Fabrikası

·         Kültürpark

·         Alsancak Garı

·         Pasaport İskelesi

·         Kemeraltı Çarşısı

·         Eski Osmanlı Bankası Binası

·         Kordon

·         Konak Pier

·         İzmir Atatürk Evi ve Müzesi

·         Tarihi Asansör

En Çok Tercih Edilen Konak Rotaları

Yolculuğa biletim’le başla, en uygun fiyatı kaçırma.

FacebookİnstagramTwitterGoogle plus