Köşk Otobüs Bileti

Köşk Seferi Yapan Firmalar
Köşk Hakkında
Köşk Otobüs Biletini Hemen Alabilirsiniz!

Aydın’ın en güzel yönlerinden olan, Köşk otobüs bileti satan firmaları, Köşk otobüs bilet fiyatları, Köşk otobüs sefer saatlerini karşılaştırmalı olarak www.biletim.com.tr’den öğrenebilir ve online otobüs biletinizi biletim güvencesiyle hemen satın alabilirsiniz. 

Aydın, Köşk

Aydın´ın bir ilçesi olan Köşk, şehir merkezine takribi 25 km uzaklıkta konuçlanmıştır. Köşk´te ağırlıklı olarak tarım yaparak geçim sağlanmaktadır. Şimdilik 25 bin nüfusa sahip olan Köşk´e yapılan yatırımların sayısı arttığı için buna paralel olarak nüfus sayısının da artması beklenmektedir.  Meyve üretiminin bu noktadaki payı yadsınamayacak kadar fazladı. 

Köşk´e Nasıl Gidebilirim?

Köşk´ün şehir merkezine yaklaşık 25 km uzaklıkta olduğunu söylemiştik. Bu bağlamda ulaşım noktasında herhangi bir sıkıntı yaşamak olası değil. Zira Köşk´e İzmir´den Köşk otobüs bileti alarak da ulaşmak mümkün. Köşk, doğuda Sultanhisar, batıda Yenipazar ve İzmir´e komşudur.

Adnan Menderes Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu kampüsü, Köşk´te bulunmaktadır. Üniversite sayesinde Köşk´ün gelişim ideksi artış göstermektedir. Tabii merkeze çok yakında olmasının da bundaki etkisi büyük. Kestane, zeytin ve pamuk en çok üretilen tarım ürünleri arasında yer almaktadır. Bilhassa kestane üretiminde ilk sırada yer alan Köşk, ülke pazarına can vermektedir. 

Köşk´te Faaliyet Gösteren Otobüs Firmaları

                    Uludağ Aydın Turizm

                    Pamukkale Turizm

                    Varan Aydın Turizm

                    Anadolu Aydın Turizm

                    Pamukkale Turizm

 

En Çok Tercih Edilen Köşk Rotaları

Yolculuğa biletim’le başla, en uygun fiyatı kaçırma.

FacebookİnstagramTwitterGoogle plus