Köyceğiz Otobüs Bileti

Köyceğiz Seferi Yapan Firmalar
Köyceğiz Hakkında
Köyceğiz Otobüs Biletini Hemen Alabilirsiniz!

Muğla’nın en güzel yönlerinden olan, Köyceğiz otobüs bileti satan firmaları, Köyceğiz otobüs bilet fiyatları, Köyceğiz otobüs sefer saatlerini karşılaştırmalı olarak www.biletim.com.tr’den öğrenebilir ve online otobüs biletinizi biletim güvencesiyle hemen satın alabilirsiniz. 

Köyceğiz İlçesi Hakkında Bilgiler

Köyceğiz, Muğla’da dört mevsimi de aynı ayda yaşayabileceğiniz tek yer. Burada dağda kayak yaparken 15 dakika sonra denize girebilirsiniz. Dereleri, kanyonlarıyla, harika çiçek ve bitkileri, Sandras Dağı ve Yuvarlakçay’ıyla Köyceğiz, Muğla’nın Bodrum, Marmaris, Fethiye kadar popüler olmasa da onlardan aşağıda kalır yanı olmayan bir yer. İşte Köyceğiz’e geldiğinizde yapabileceğiniz yerler. 

Köyceğiz İlçesinde Gezilmesi Gereken Yerler 
Birbirinden güzel bitki ve çiçeklerle dolu yollarda yürüyüş yapabilirsiniz. Köyceğiz-Dalyan ve çevresinde 700 civarında çiçekli bitki, ibreli ve eğrelti türü bulunduğu tahmin ediliyor. Havzada hemen her türden sürüngenler, memeli hayvanlar ile 180 kuş türü bulunuyor. Bunlar arasında iki önemli türü İzmir Yalıçapkını ve Alaca Yalıçapkını. Leylekler bölgedeki yerleşim alanlarının hemen hepsinde kuluçkaya yatıyor. Koruma alanlarında yaban keçileri, porsuk, kurt ve karakulak vaşakları cirit atıyor. Namnam Çayı’nı görüp binlerce yıllık, Likya, Karya, Roma, eski Yunan Selçuklu ve Türk kültürlerinin üst üste bindiği tarih hazineleri de görebilirsiniz. Köyceğiz Otobüs Bileti alarak en kısa zamanda güvenli bir şekilde seyahatinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Yolculuğa biletim’le başla, en uygun fiyatı kaçırma.

FacebookİnstagramTwitterGoogle plus