Kozlu Otobüs Bileti

Kozlu Seferi Yapan Firmalar
Kozlu Hakkında

Kozlu Otobüs Biletini Hemen Alabilirsiniz!

Zonguldak’ın en güzel yönlerinden olan, Kozlu otobüs bileti satan firmaları, Kozlu otobüs bilet fiyatları, Kozlu otobüs sefer saatlerini karşılaştırmalı olarak www.biletim.com.tr’den öğrenebilir ve online otobüs biletinizi biletim güvencesiyle hemen satın alabilirsiniz. 

Kozlu İlçesi Hakkında Bilgiler

Karadeniz’in en dikkat çeken yerlerinden biri olan Zonguldak’a bağlıdır güzel sahilleri ile bilinen Kozlu. Merkezi deniz kenarında yer alır ve yerleşim denizden dağ eteklerine doğru yükselmektedir. Kuzeyinde Karadeniz, batısında Ereğli ve doğusunda Zonguldak ile çevrili olan bu cennet köşe, 150 yıllık bir geçmişe sahiptir. 

Kozlu İlçesinde Gezilmesi Gereken Yerler 
Değirmenağzı Plajı Zonguldak’ın en güzel, en sakin, en yeşil ve en mavi yerlerinden biri olan Değirmenağzı Plajı, tertemiz denizi ve eşsiz doğası ile mıknatıs gibi çekiyor ziyaretçilerini. Rüzgarın, kuşların, denizin sesini dinlemek ve geride kalan her şeyi unutmak istiyorsanız Değirmenağzı Plajı, en doğru adreslerden biridir. Ilıksu Plajı Kozlu, Karadeniz’in en güzel plajlarından bazılarına ev sahipliği yapıyor. Özellikle yaz aylarında Kozlu´da Ilıksu plajını ve sahilini gezmeyi, masmavi ve tertemiz denizin keyfini çıkarmanızı öneriyoruz. Kozlu Sahili, Kozlu Polis evi mevkiinden başlayıp, Öküşne mevkiine kadar uzanan sahil de parklar, spor alanları, ve cafeler ile birlikte ilçemize ayrı bir güzellik katıyor. Kozlu Otobüs Bileti alarak en kısa zamanda güvenli bir şekilde seyahatinizi gerçekleştirebilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Kozlu Rotaları

Yolculuğa biletim’le başla, en uygun fiyatı kaçırma.

FacebookİnstagramTwitterGoogle plus