Küçükçekmece Otobüs Bileti

Küçükçekmece Seferi Yapan Firmalar
Küçükçekmece Hakkında

Küçükçekmece  Otobüs Biletini Hemen Alabilirsiniz!

İstanbul’un en güzel yönlerinden olan, Küçükçekmece  otobüs bileti satan firmaları, Küçükçekmece  otobüs bilet fiyatları, Küçükçekmece  otobüs sefer saatlerini karşılaştırmalı olarak www.biletim.com.tr’den öğrenebilir ve online otobüs biletinizi biletim güvencesiyle hemen satın alabilirsiniz. 

İstanbul, Küçükçekmece
Küçükçekmece, İstanbul’un Avrupa yakasında aynı adı taşıyan gölün çevresinde kurulmuş ve nüfusu 800 bine yaklaşan bir ilçedir. Küçükçekmece gölünün yanında bölgede çok fazla akarsu ve göl bulunmaktadır. Sazlıdere ve Nakkaş Deresi bunlardan birkaçıdır. İlçenin bütün bu özellikleri doğa tutkunlarını kendine çekmektedir. Ayrıca ilçeye çevre ilçelerden gelenlerle birlikte büyük bir canlılık hakimdir. TEM otoyolunun da bu ilçe sınırları içinden geçmesi, bu ilçeye ulaşımı kolaylaştırmış, ekonomik ve ticari olarak da ilçenin gelişmesini sağlamıştır. 

Küçükçekmece’de Gezilecek Yerler

·         Yarımburgaz Mağarası: Dünyanın en eski yerleşim yerlerinden biri olan bu mağara, 1. dereceden SİT alanı ilan edilmiştir. Mağara Küçükçekmece Gölü’nün 1,5 km kuzeyinde kalmaktadır. Küçükçekmece otobüs bileti alarak bu etkileyici mağarayı görmeniz mümkün. Bölgede yapılan kazılarda Paleolitik Çağa ait kalıntılara rastlanmıştır.

·         Mehmet Arsay Klasik Otomobil Müzesi: Klasik otomobil tutkunlarının devamlı olarak ziyaret ettiği müze, dönem dönem içindeki sergileri yenilenmektedir ve farklı konseptlerde yeni arabalar sergide yerini almaktadır. Muadiline pek rastlanmayan bu müzeyi görmenizi öneririz.

En Çok Tercih Edilen Küçükçekmece Rotaları

Yolculuğa biletim’le başla, en uygun fiyatı kaçırma.

FacebookİnstagramTwitterGoogle plus