Lüks Erova Turizm Hakkında

Lüks Erova Turizm otobüs bileti almak için otobüs firmasına ulaşmanıza gerek kalmadı. biletim.com.tr´ de  istediğiniz otobüs sefer saatine online otobüs bileti alabilirsiniz. Erbaa merkezli olan turizm şirketi 1990 yılında faaliyete başlamış. Bugün İstanbul, Ankara, İzmir, Samsun, Tokat, Amasya başta olmak üzere birçok ilde sefer düzenliyor.

Her geçen gün kendini yenileyen ve gelişen Lüks Erova sürekli yolculuk eden yolcular için Erova Travel Kart ile kolaylık sağlıyor. Her zaman daha iyiyi hedefleyen firma, günümüzün teknolojisini de otobüslerinde yolcularla buluşturuyor. İnternet, uydu ve Digiturk yayını gibi imkanlardan da yararlanan yolcular, seyahat boyunca eğlenceli dakikalar geçiriyor. Ayrıca dilerseniz kulaklığınız ile müzik yayınından da faydalanabilirsiniz.

Otobüs bileti sorgulama yaparken karşınıza çıkan www.biletim.com.tr adresinde yalnızca online otobüs bileti sahibi olmakla kalmayıp seyahat etmek istediğiniz firma hakkında bilgi edinebilirsiniz. Otobüs biletleri ve otobüs seferlerini de inceleyebilir, hangi seferde ne sıklıkla mola verildiğine göz atarak tercihinizi yapabilirsiniz.

Bu firmadan online otobüs biletini sitemiz üzerinden kolayca seçebilir, çok kısa bir işlemle satın alabilirsiniz. Firmayla ilgili en güncel bilgileri burada bulabileceğiniz gibi yolculuklar için yapılan yorumlarla da fikir sahibi olabilirsiniz. Seyahatlerde rahatlığınıza önem veriyorsanız hiç düşünmeden Lüks Erova otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Yolculuğa biletim’le başla, en uygun fiyatı kaçırma.

FacebookİnstagramTwitterGoogle plus