Lüks Gümüşhane Turizm Hakkında

Lüks Gümüşhane Turizm Otobüs Biletini hızlı ve güvenli bir şekilde satın almak ve firmanın tüm seferlerini görebilmek için; yukarıda bulunan “Nereden” – “Nereye” butonlarını doldurup, yolculuk yapmak istediğiniz tarihi seçerek “Ara” butonuna tıklayın!

Adını zengin gümüş yataklarından alan Gümüşhane’de, 2006 yılında kurulan firma, Gümüşhane ve Gümüşhanelilere hizmetlerini, ülkemizin pek çok iline gerçekleştirdiği seferlerle sürdürmeye devam ediyor. Uzun yolculuklara keyif katan 112 konforlu otobüsüyle şirket, kaliteli hizmet anlayışı ile misafir memnuniyetini en üst düzeyde korumaya özen gösteriyor.

Ülkemizin dört büyük şehri olan İstanbul, Ankara, Bursa ve Samsun’a bu firma ile güvenli, konforlu ve huzurlu bir şekilde ulaşabilirsiniz. Yolcularının güvenini arkasında hissederek Tüm Türkiye’ye yolcu taşımayı hedefleyen firma, misafirlerin değişen beklentilerine zamanında ve en uygun çözümleri geliştiriyor. Kaliteli ve güvenli hizmet sunan, misafir memnuniyetini her şeyin üzerinde tutan Lüks Gümüşhane, bu konuda bekleneni gerçekleştirmeyi başarıyor. Ulaşım sektöründe belirleyici ve referans marka olmak için yolunda emin adımlarla ilerleyen şirket, misafirlerinin güvenliğini de unutmuyor ve bu konuda gerekli tüm tedbirli almayı asla ihmal etmiyor. Misafir memnuniyetini ve hizmet kalitesini zirveye çıkarmayı hedefleyen otobüs firması, son teknolojilerle donatılmış otobüsleriyle, hem konforlu hem keyifli hem de güvenli bir yolculuk geçirmenizi vaat ediyor.

Yolculuğa biletim’le başla, en uygun fiyatı kaçırma.

FacebookİnstagramTwitterGoogle plus