Lüks Kahramanmaraş Turizm Hakkında

1971 yılında, Kahramanmaraş’ta kurulan otobüs firması, kurulduğu günden bugüne yolcularına sunduğu seyahat imkânlarını her geçen gün geliştirerek yoluna devam ediyor. Kahramanmaraş’ta kurulduktan sonra tüm Türkiye çapında tanınan firma, ulaşım ağını her geçen yıl genişletiyor. Ülkemizde hizmet veren diğer otobüs firmalarına baktığımızda, çok kısa bir süre içerisinde rekabet ortamına adım attığını söyleyebiliriz. Kahramanmaraş’ı en iyi şekilde temsil ettiğine inanan firma, bu konumda olmaktan mutluluk duyduklarını ifade ediyorlar.

Firmanın bu ismi almasında en büyük etkenin, Kahramanmaraş’ı en iyi şekilde temsil ediyor olmalarından kaynaklandığını da dile getiriyorlar. Kahramanmaraş’a iyi ve kalite bir hizmet vermekten mutluluk duyan otobüs firması, hizmetlerini üst standartlarda devam ettireceklerini de, çalışmalarıyla gösteriyorlar. Devamlı olarak kendini geliştiren ve ortaya çıkan yeniliklere uyum sağlayan şirket, yolcularına her zaman en iyi hizmeti sunmayı kendisine görev edinmiş bir firma. En iyi konforun ve güvenliğin, sürekli değişim ve yenilikle mümkün olacağına inanıyor. Bu bakış açısıyla, her gün yeni gelişmeler ve ilerlemeler kaydeden şirket, yolcuların değişen ihtiyaçlarına en iyi şekilde karşılık verebilmek için yenilikleri takip ediyor.
www.biletim.com.tr üzerinden bulabileceğiniz Lüks Kahramanmaraş ucuz otobüs bileti ile İstanbul, Bursa, Ankara, Eskişehir, Adana, Mersin ve Türkiye’nin daha pek çok noktasına güvenle ulaşabilirsiniz. Yolcularının daha rahat ve keyifli bir seyahat geçirebilmeleri için otobüslerinde birçok hizmet sunuyor. Bütün otobüslerde bulunan internet bağlantısı ile cep telefonunuzdan ya da dizüstü bilgisayarınızdan internet erişimi sağlayabilirsiniz. Yolcuların seyahatleri sırasında daha kaliteli zamanlar geçirmelerini arzu eden firma, misafirlerine sunduğu DVD izleme olanağı ile bu arzusunu gerçekleştirmiş oluyor. Bunun yanı sıra, tüm yolcuların kişisel zevklerine uygun olarak arşivlenmiş müzik listesinden de, dilediğiniz müziği seçip, dinleme imkânına da sahip oluyorsunuz. Lüks Kahramanmaraş, sunduğu bu imkânlarla, uzun ve sıkıcı yolculukları eğlenceli bir hale dönüştürmeyi başarıyor.

Yolculuğa biletim’le başla, en uygun fiyatı kaçırma.

FacebookİnstagramTwitterGoogle plus