Mahmudiye Otobüs Bileti

Mahmudiye Seferi Yapan Firmalar
Mahmudiye Hakkında

Mahmudiye Otobüs Biletini Hemen Alabilirsiniz!

Eskişehir’in en güzel yönlerinden olan, Mahmudiye otobüs bileti satan firmalarıMahmudiye otobüs bilet fiyatlarıMahmudiye otobüs sefer saatlerini karşılaştırmalı olarak www.biletim.com.tr’den öğrenebilir ve online otobüs biletinizi biletim güvencesiyle hemen satın alabilirsiniz. 

Mahmudiye, Eskişehir’in bir ilçesidir. Nüfusu yaklaşık olarak 8000 olan ilçe, 1950 yılında bu statüye kavuşmuştur. Bölgenin önemli özelliklerinden birisi Türkiye Jokeyler Kulübünün harasının burada bulunmasıdır. Bu ilçe, Osmanlı döneminden beri at yetiştirmek için kullanılmaktadır. Sultan 2. Mahmut buraya Çiftlik-i Hümayun kurmuştur ve bununla beraber Mahmudiye’de koyun ve at yetiştiriciliği önem kazanmaya başlamıştır. Zaten ilçenin bu ismi almasına sebep de 2. Mahmut’tur. Bunun dışında Anadolu Tarım İşletmeleri de yine bu ilçede bulunmaktadır. 

Mahmudiye’ye Nasıl Gidilir?

Mahmudiye ilçesi, Eskişehir il merkezine yaklaşık olarak 53 kilometre uzaklıkta bulunur. Eskişehir Konya yolunu (D675) kullanarak buraya ulaşabileceğiniz gibi Mahmudiye otobüs bileti satın alarak da bu ilçeye rahatlıkla varabilirsiniz.

 

En Çok Tercih Edilen Mahmudiye Rotaları

Yolculuğa biletim’le başla, en uygun fiyatı kaçırma.

FacebookİnstagramTwitterGoogle plus