Malatya Otobüs Bileti

Malatya Seferi Yapan Firmalar
Malatya Hakkında

Malatya Otobüs Biletini Hemen Alabilirsiniz!

Malatya’nın en güzel yönlerinden olan, Malatya otobüs bileti satan firmaları, Malatya otobüs bilet fiyatları, Malatya otobüs sefer saatlerini karşılaştırmalı olarak www.biletim.com.tr’den öğrenebilir ve online otobüs biletinizi biletim güvencesiyle hemen satın alabilirsiniz. 

Malatya
, Malatya

Tarihi ve turistlik yerleri oldukça fazla olan bölge kayısı cenneti olarak da bilinir. Bölgenin tarihi çok eskilere dayanmaktadır. Yapılan kazı çalışmalarında çıkan tarihi eserler çeşitli müzelerde sergilenmektedir.  Yemek kültürü, tarihi ve turistik yerleri, doğal güzellikleri ile Malatya, mutlaka görülmesi gereken yerlerden biri. 

Malatya’da Gezilecek Yerler

·         Gürpınar Şelalesi: Malatya’yı ziyaretiniz sırasında mutlaka gitmenizi önerdiğimiz yerlerden biri de Gürpınar Şelalesi. Şelale hem doğal güzelliği hem de etrafında bulunan dinlenme yerleri ile çevre illerden de turist akınına uğramaktadır. Sizin de bu doğal güzelliği bir an önce öneririz. Malatya otobüs bileti ile bu doğa olayını yerinde görün.

·         Orduzu: Malatyalıların uğrak yeri olan bu mesire alanı, piknik alanları ve içinde bulundurduğu küçük bir göl ile huzurlu zamanlar geçirmek isteyenlerin, Malatya’ya geldiklerinde uğramadan gitmemeleri gereken yerlerden biri.

·         Arslantepe Höyüğü: Türkiye’nin en büyük höyüklerinden biridir. Ayrıca bu höyük dünyanın en eski yerleşim yerlerinden kabul edilir. Malatya’ya yaklaşık 7 km uzakta ve ulaşımın kolay olması bölgeye çok sayıda turist çekmektedir.

 

Yolculuğa biletim’le başla, en uygun fiyatı kaçırma.

FacebookİnstagramTwitterGoogle plus