Manisa Otobüs Bileti

Manisa Seferi Yapan Firmalar
Manisa Hakkında

Manisa Otobüs Biletini Hemen Alabilirsiniz!

Manisa’nın en güzel yönlerinden olan, Manisa otobüs bileti satan firmaları, Manisa otobüs bilet fiyatları Manisa otobüs sefer saatlerini karşılaştırmalı olarak www.biletim.com.tr’den öğrenebilir ve online otobüs biletinizi biletim güvencesiyle hemen satın alabilirsiniz. 

Manisa

Yontma Taş Devri’ne kadar uzanan tarihiyle ülkemizin en önemli tarihi ve turistik merkezlerinden biri de Manisa’dır. Bölge sanayisiyle de gelişmiş modern bir şehirdir. Üniversitesi ve turistik bir merkez olması dikkatleri üzerine çekmektedir. Osmanlı Döneminde şehzadelerin de yerleştiği bir yer olan Manisa Ege Bölgesinin en önemli şehirlerindendir. 

Manisa’da Gezilecek Yerler

·         Manisa Muradiye Camii: Bir Mimar Sinan eseri olan bu cami, Sultaniye semtinde bulunmaktadır.  Tipik Osmanlı mimarisini yansıtan caminin yanında imarethane ve medrese de bulunuyor.

·         Spil Dağı Milli Parkı: İl merkezine yaklaşık 20 km uzaklıkta bulunan ve ulaşımı çok kolay olan Spil Dağı Milli Parkı doğal güzellikleri yanında aynı zamanda tarihi özellikleri ile de dikkat çekmektedir. Tarihi bir karakter olan Manisa Tarzanı’nın mezarının da bulunduğu park, yaban hayatına da ev sahipliği yapmaktadır. Sınırları içinde bulunan Sülüklü Göl’e de geziniz sırasında uğramanızı tavsiye ederiz. Görülmesi gereken bu parkı Manisa otobüs bileti alarak yerinde görmeniz, doğayla ve tarihle iç içe bir tatil geçirmeniz mümkün.

 

Yolculuğa biletim’le başla, en uygun fiyatı kaçırma.

FacebookİnstagramTwitterGoogle plus