Manyas Otobüs Bileti

Manyas Seferi Yapan Firmalar
Manyas Hakkında
Manyas Otobüs Biletini Hemen Alabilirsiniz!

Balıkesir’in en güzel yönlerinden olan, Manyas otobüs bileti satan firmaları, Manyas otobüs bilet fiyatları, Manyas otobüs sefer saatlerini karşılaştırmalı olarak www.biletim.com.tr’den öğrenebilir ve online otobüs biletinizi biletim güvencesiyle hemen satın alabilirsiniz. 

Balıkesir, Manyas

Balıkesir´in güzide ilçeleri arasında bulunan Manyas, sanayi kuruluşlarının az sayıda olması nedeniyle doğal güzelliklerini muhafaza edebilmiş bir yerleşim alanıdır. Gönen, Balya ve Bandırma ilçelerinin arasında konuşlanmıştır. Bu bakımdan, Marmara Bölgesinde olup da doğal güzelliklerini koruyabilen nadir yerlerden biridir. Pek çok kişi Manyas´ı Kuş Cenneti olarak bilir. Ancak Kuş Cenneti, gün itibariyle Bandırma´ya bağlıdır. Manyas, tarihi dönemlerde pek çok uygarlığa ev sahipliği yapmıştır. Bu durum ilçede zengin bir kültür oluşmasının zeminini hazırlamıştır. Manyas ve çevresinde yapılan elde edilen verilere göre, buralarda İranlılar dâhi medeniyet kurmuştur.Manyas halkını muhacirler, Türkler ve Kafkaslar oluşturmaktadır. Ancak Manyas nüfusu her geçen yıl biraz daha azalmaktadır. Bu durum Manyas halkınca bir sıkıntı olarak görülmemektedir. 

Manyas´a Nasıl Gidebilirim?

Manyas´ın ekonomik açıdan Susurluk´a bağlı olduğunu söylemek mümkündür. Bu yüzden Manyas otobüs bileti Susurluk´tan alınabilir. Bu iki ilçe arasındaki uzaklık takribi 35 km´dir. Manyas ile Balıkesir şehir merkezi arasında 80 km´lik bir mesafe vardır. 

Manyas´ta Faaliyet Gösteren Otobüs Firmaları

                    Varan Turizm

                    Uludağ Balıkesir Turizm

                    Efe Balıkesir Turizm

                    Pamukkale Turizm

                    Metro Turizm

En Çok Tercih Edilen Manyas Rotaları

Yolculuğa biletim’le başla, en uygun fiyatı kaçırma.

FacebookİnstagramTwitterGoogle plus