Mardin Seyahat Hakkında
Mardin Seyahat, kurulduğu günden bu yana yolcularına yüksek hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti anlayışını benimseyerek yolcu taşımacılığı sektöründe hizmet sunan bir firmadır. Kurulduğu bölgeden başlayarak sektördeki ilk gününden itibaren yolunu hedefleri doğrultusunda çizen ve bu yolda ilerleyen bir firmadır. Başlangıçta yeterli olmayan sefer sayısını, giderek arttırmış ve daha çok ulaşım noktasına sefer sağlamaya başlamıştır. Düzenli şekilde büyümeye devam ederken, müşteri memnuniyeti ve kalite standartlarından ödün vermeden, filosuna yenilikçi ve donanımı tamamlanmış araçlar eklemeyi ihmal etmemiştir.
 
Firma, hizmet sağladıkları yolcu taşımacılığı sektöründe kaliteyi, güveni, saygınlığı ve istikrarı temsil etmeyi kendine görev edinmiş bir firmadır. Firma bu anlayışını kaliteli hizmet üretimi felsefesi olarak tanımlayarak, ilkeleri arkasında durmaktadır. Şirket, vizyonunun bir parçası olarak, kendini daima geliştiren ve gelecekte sektöründe en iyi olmayı hedefleyen bir çalışma prensibi benimsemektedir. Firma, sektörde güçlü bir firma olmasını, “Kalite-güler yüz-mutluluk-güven-zaman-teknoloji” zincirlemesi ile açıklamaktadır.

 
Firma bünyesinde barındırdığı ve yetiştirdiği, güler yüzlü hizmet anlayışında uzmanlaşmış kadrosuna, “hepimizin ortak noktası, hizmet mükemmelliğidir” anlayışını benimsetmektedir. Firma, gelişim süreci boyunca kendi sektöründeki gelişmeleri yakından takip ederek, müşterilerinin önüne sunmak ve kaliteli hizmeti kullanıcısına ulaştırmayı hedef edinmiştir. Aynı zamanda önce insan ilkesinden yola çıkarak, kendi personelini eğitimler ile donatarak, üst seviye hizmet anlayışında çıtayı yükseltmektedir.

Yolculuğa biletim’le başla, en uygun fiyatı kaçırma.

FacebookİnstagramTwitterGoogle plus