Marmaris - Bodrum Otobüs Bileti

Marmaris Hakkında

Marmaris Otobüs Biletini Hemen Alabilirsiniz!

Muğla’nın en güzel yönlerinden olan, Marmaris otobüs bileti satan firmaları, Marmaris otobüs bilet fiyatları, Marmaris otobüs sefer saatlerini karşılaştırmalı olarak www.biletim.com.tr’den öğrenebilir ve online otobüs biletinizi biletim güvencesiyle hemen satın alabilirsiniz. 

Marmaris İlçesi Hakkında Bilgiler

Ege’nin de incisi Muğla, Muğla’nın incisi de Marmaris demek çok yanlış olmaz galiba. Nasıl bir Karadeniz turunda Rize’ye gidip yaylaları tek tek gezmek neredeyse bütün bir Karadeniz turuna bedelse, Marmaris’te bulunan koyları gezmek de bir Ege turunun en özel anları olacaktır.

Bir kere Marmaris’e gitmiş olanlar için artık Marmaris her sene mutlaka uğranılması gereken bir cennet olur. Daha önce hiç gitmemiş olanlarsa yazımızı okurlarsa belki bu yaz tatil planları arasında Marmaris de olur. 

Marmaris İlçesinde Gezilmesi Gereken Yerler
Bugün artık yeni yapılarla çevrilmiş olan Kemeraltı’nın dar sokakları arasında kalmış olan kalenin geçmişi 1500’lü yıllara dayanır. Rivayetlere göre ise Kanuni’nin kalenin mimarını astırması ile beldeye Marmaris ismi verilir ve o günden bu güne dek bu şekilde kalır.

Kalenin hemen yakınında bulunan Hafsa Sultan Kervansarayı ise Kanuni Sultan Süleyman’ın annesinin adına yaptırılmıştır ve yıllar boyu bir konaklama yeri olarak kullanılmıştır.

Tekneyle ya da Yalancı Boğaz’dan yürüyerek gelmenin mümkün olduğu Cennet Adası aslında bir yarım ada. Ancak aldığı cennet sıfatı tam olarak adanın birebir tarifi. Deniz, doğa ve huzurla iç içe olmak istiyorsanız kesinlikle burayı görmeden Marmaris’ten ayrılmamalısınız. Marmaris Otobüs Bileti alarak en kısa zamanda güvenli bir şekilde seyahatinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

Bodrum Hakkında

Bodrum Otobüs Biletini Hemen Alabilirsiniz!

Muğla’nın en güzel yönlerinden olan, Bodrum otobüs bileti satan firmaları, Bodrum otobüs bilet fiyatları, Bodrum otobüs sefer saatlerini karşılaştırmalı olarak www.biletim.com.tr’den öğrenebilir ve online otobüs biletinizi biletim güvencesiyle hemen satın alabilirsiniz. Bodrum İlçesi Hakkında Bilgiler


Bodrum denince akla özellikle yaz aylarında magazin programlarının, paparazzilerin haberleri gelir ilkin. Ancak eğer Bodrum’a bir kere gidecek olursanız Bodrum’un bundan çok daha fazlası olduğunu ve aslında bu kadar hızlı popüler olduğunu anlayabilirsiniz. İsterseniz sadece aklımıza gelen birkaç yerden bahsedelim ve Bodrum neden bu kadar hızlı popüler oldu siz karar verin.Bodrum İlçesinde Gezilmesi Gereken Yerler


1402’de Bodrum’u alan Rodos Şövalyeleri’nin yaptırdığı kale, günümüze kadar orijinalliğini çok iyi bir biçimde koruyarak gelmesiyle de ünlüdür. Ayrıca içerisinde yer alan Sualtı Arkeolojik Müzesi, Türkiye’de örneği ender bulunan ve kesinlikle görülmesi gereken yerlerden birisidir. Dünya’nın 7 harikasından birisi olarak gösterilen mozolenin yerinde bugün sadece kalıntılar vardır ve buna rağmen yerli ve yabancı bir çok turistin uğrak yeridir.

Yapılış tarihi tam olarak bilinmese de halen sapasağlam kalabilmiş ve bugün bile birçok organizasyonda aktif olarak kullanılan antik tiyatro, ziyaret ettiğiniz takdirde sizi binlerce yıl öncesine alıp götürebilecektir. Bodrum otobüs bileti alarak bölgenin en güzel yerlerini keşfetmenizi tavsiye ederiz. Bodrum Otobüs Bileti alarak en kısa zamanda güvenli bir şekilde seyahatinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Yolculuğa biletim’le başla, en uygun fiyatı kaçırma.

FacebookİnstagramTwitterGoogle plus