Melikgazi Otobüs Bileti

Melikgazi Seferi Yapan Firmalar
Melikgazi Hakkında

Melikgazi Otobüs Biletini Hemen Alabilirsiniz!

Kayseri’nin en güzel yönlerinden olan, Melikgazi otobüs bileti satan firmaları, Melikgazi otobüs bilet fiyatları, Melikgazi otobüs sefer saatlerini karşılaştırmalı olarak www.biletim.com.tr’den öğrenebilir ve online otobüs biletinizi biletim güvencesiyle hemen satın alabilirsiniz. 

Kastamonu Melikgazi İlçesi Hakkında Bilgiler

Melikgazi Kayseri ilinin 5 metropol ilçesinden biri. 600.000 nüfusu ile Kayseri´nin en büyük ilçelerinden biridir. Kayserinin önemli kültür, sanayi ve ticaret merkezlerinin bulunduğu ilçesidir. Modern binaların bulunduğu Erciyes yamaçlarına kadar olan bölümü kapsar. 

Melikgazi İlçesinde Gezilmesi Gereken Yerler

Kayseri Melikgazi Gezilecek Yerler ve Gezilecek Noktalar isimli bu makalemizde sizlere Melikgazi ilçesine geldiğinizde neler yapacağınıza dair tüyolar vermek istiyoruz.

Melikgazi bildiğiniz gibi Kayseri’nin merkez ilçelerinden birisidir. 550 bin civarında bir nüfusu vardır. Ünlü Erciyes dağının tam olarak eteklerinde bulunmaktadır. Melikgazi ilçesine geldiğinizde vaktiniz varsa ilk işiniz kesinlikle Kış sporlarının yoğun olarak yapıldı ve kayak merkezlerinin bulunduğu Erciyes dağına gitmelisiniz. Gerçekten de muhteşem imkânlar eşliğinde sıkı bir kayağın sizi beklediğini unutmayınız. Kayak işini hallettikten sonra Melikgazi merkezinde bulunan AVM’lerde alışveriş yapabileceğiniz gibi tarihi çarşılarını bol bol gezebilirsiniz. Daha sonra vaktiniz kaldıysa Cami-i Kebir olarak adlandırılan Ulu camiyi ziyaret edebilir ya da Osmanlı sivil mimarisinin sergilendiği Kayseri Etnografya Müzesi’ne uğrayabilirsiniz. Melikgazi Otobüs Bileti alarak en kısa zamanda seyahat edip bu güzel bölgeyi görmelisiniz.

 

En Çok Tercih Edilen Melikgazi Rotaları

Yolculuğa biletim’le başla, en uygun fiyatı kaçırma.

FacebookİnstagramTwitterGoogle plus