Mersin Nur Turizm Hakkında

Mersin Nur Turizm firması kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesini en önemli ilkeleri olarak belirlemiştir.

Firma kendisine belirlediği ilkeleri takip ederek çalışmalarını devam ettirmiş ve başta kendi çevresinden kendisine karşı oluşan güveni sarsmadan hizmetini sunmuştur.

Misyonu,

Başlangıçta atılan adımları eksiksiz ve yılmadan takip ederek zaman içerisindeki yükselişini sürdürmek. Fazla uzun zaman harcamadan ülke genelinde alanında sağlıklı hizmet sağlayan önder firmalardan biri olmak, belirlediği hedeflerden sapmadan önce kendi çevresi olmak üzere gerekli yatırım ve destekler ile içerisinde bulunduğu piyasada söz sahibi olan bir konuma yükselene dek insana değer veren hizmet anlayışını sürdürmek” ilkelerini benimsemiştir.

Mersin Nur Turizm her geçen gün personelini ve filosunu geliştirirken günümüzde, “Erdemli, İstanbul, İzmit, Aksaray, Ankara, Tarsus, Silifke, Mersin” gibi ulaşım noktalarına hizmet sağlamaktadır.

Mersin Nur Turizm firması yolcularına daha geniş alanlarda hizmet sağlamak ve kolay işlemler ile daha fazla kişiye ulaşmak için biletlerini online olarak da satışa sunmaktadır. En uygun Mersin Nur Turizm firması biletlerini www.biletim.com.tr üzerinde satın alabilirsiniz.

Yolculuğa biletim’le başla, en uygun fiyatı kaçırma.

FacebookİnstagramTwitterGoogle plus