Mihalıççık Otobüs Bileti

Mihalıççık Seferi Yapan Firmalar
Mihalıççık Hakkında

Mihalıççık Otobüs Biletini Hemen Alabilirsiniz!

Eskişehir’in en güzel yönlerinden olan, Mihalıççık otobüs bileti satan firmalarıMihalıççık otobüs bilet fiyatlarıMihalıççık otobüs sefer saatlerini karşılaştırmalı olarak www.biletim.com.tr’den öğrenebilir ve online otobüs biletinizi biletim güvencesiyle hemen satın alabilirsiniz. 

Mihalıççık, Eskişehir iline bağlı bir ilçedir. 1915’e kadar Ankara’ya bağlı olan bu ilçe, o tarihlerde uğradığı Yunan işgalinden sonra Eskişehir’e bağlanmıştır. Bölge halkı geçimini tarım ve hayvancılıktan sağlamaktadır. Dağlık ve engebeli bir arazi yapısına sahip olması ve merkeze olan uzaklığı ilçenin gelişimini kötü yönde etkilemiştir ve dışarıya çok göç vermiştir. İlçenin nüfusu 8.850’dir. 

Mihalıççık’a Nasıl Gidilir?

Mihalıççık ilçesi, Eskişehir il merkezine 101 kilometre uzaklıkta bulunur. İlçeye ulaşım arazisinin engebeli bir yapıda bulunması sebebiyle çok kolay olmasa da Mihalıççık otobüs bileti satın alarak bu zorluğu hissetmez ve konforlu bir ulaşım gerçekleştirebilirsiniz. 

Mihalıççık’ta Gezilecek Yerler

Bu ilçeye gitmeye karar verdiyseniz, mutlaka Yunus Emre külliyesini ziyaret etmelisiniz. Yunus Emre’ye önem veren ilçe aynı zamanda Mayıs ayında, Yunus Emre Kültür ve Sanat Haftası da düzenlemektedir. Eğer yolunuz buraya Mayıs ayında düşerse bu kültür ve sanat haftasına da uğrayıp bu sakin Anadolu ilçesinde hem tarihi hem kültürel bakımdan keyifli vakit geçirebilirsiniz. 

En Çok Tercih Edilen Mihalıççık Rotaları

Yolculuğa biletim’le başla, en uygun fiyatı kaçırma.

FacebookİnstagramTwitterGoogle plus